Çözüldü Hava Durumu Uygulamasındaki Mavi Çizgiler Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Hava Durumu uygulamasındaki sıcaklıkların yanındaki mavi çubuklar, o gün için sıcaklık aralığını gösterirken renkler de sıcaklığın seviyesini temsil eder. Örneğin, yüksek ve düşük sıcaklık birbirinden uzak ise çubuk daha büyüktür ve hava daha soğuk olduğunda mavi renk daha koyudur.

1653847903844.png

Recep hocam fake çözüm kasıyor gibi geldi bana (!)

Hocam ayıptır söylemesi, cihazın arkasında iki tane minik ocağa benzer bi' zımbırtı var bazıları "kamura" diyor ama aklım ermedi o nedir_

Hava Durumu uygulamasındaki sıcaklıkların yanındaki mavi çubuklar, o gün için sıcaklık aralığını gösterirken renkler de sıcaklığın seviyesini temsil eder. Örneğin, yüksek ve düşük sıcaklık birbirinden uzak ise çubuk daha büyüktür ve hava daha soğuk olduğunda mavi renk daha koyudur.

Eki Görüntüle 1403402
Recep bey harbiden fake çözüm kasıyor gibi. (!) 😂

Burası teknik bilgilerin öğrenildiği bir forum goygoyculuk yapmak isteyen görevi sonlandır butonuna basın o siteye gidin.

Yorumları okuduktan sonra artık olayı açıklama zamanı geldi
Tepebaşı Eskişehir ilçesi yaşadığım yer sağ olsun kırmadı beni. Soru sormuştum kendisi cevaplamış ve ben gibi soru soracaklar için sabit konu yapmış. Yapmayın ya troller Twitter gitsin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iPhone'a geçtiğiniz gerçekten belli oluyor :D
Okur sorusu idi bu...
Bu da kanıtı.

1653897157147.png

Burası teknik bilgilerin öğrenildiği bir forum goygoyculuk yapmak isteyen görevi sonlandır butonuna basın o siteye gidin.

Yorumları okuduktan sonra artık olayı açıklama zamanı geldi
Tepebaşı Eskişehir ilçesi yaşadığım yer sağ olsun kırmadı beni. Soru sormuştum kendisi cevaplamış ve ben gibi soru soracaklar için sabit konu yapmış. Yapmayın ya troller Twitter gitsin lütfen.
Sağ olasın hocam. Arkadaşlar diğer yayıncılardan yalan yanlışa çok alışmış maalesef bizi de öyle sanıyorlar.

Geri
Yukarı