Hava körüğü (kompresörü) tavsiyesi...

4khenaton

Hectopat
İyi akşamlar. Kasanın bakımı ve temizliği için taşınabilir hava körüğü ya da kompresörü -hangisi doğru tanımlamayı yapıyorsa- almak istiyorum ancak bayağı çeşit var araştırdığım kadarıyla. Fazla abartmadan, max 60 TL'ye kadar tavsiyeniz olursa sevinirim. Spesifik bir özellik aramıyorum alacağım üründe. Tek kullanım amacım kasanın ve bileşenlerin tozunu almak olacak. Kaç Watt yeterli olur ve özellikle önereceğiniz bir marka var mı?

Bir onerim olucak kasa oyle 2 gunde temizlenmesi gereken birsey degil hele hava filtresi falan varsa kasada 3 ay da bir defa (ben senede 2 defa temizliyom ) bile yeter. Onuda benzin istasyonlarinda hallediyorum :) sozun kisasi cafe isletmiyosan almana gerek yok ha illa alicam dersen fazla abarymadan 50 liralik bisi al tamam dersen onerilerimin linkini atarim

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Ancak özel bir durum söz konusu olmasa düşünmezdim. Yaşadığım bölge şehir merkezinden uzakta ve yükseltisi fazla. Dolayısıyla odayı her havalandırdığımda ya da dışarıdan içeriye her girdiğimde bayağı toz doluyor eve. Neredeyse 30 günde bir kasada ciddi tozlanma görüyorum. Ancak benzin istasyonu fikri makul görünüyor. İlerleyen günlerde deneyeyim :)

Bi dene önce boş bidefa çalıştır eline tut havayı nemlenme oluyomu bazı istasyonlardaki makineler sorun çıkarabiliyo.Ama nemlenme olmuyosa gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ben kaç arkadaşıma önerdim bunu bi sıkıntı yaşamadım sendede sorun çıkacağını sanmıyorum :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı