Hava nemlendirici ağız kuruluğuna iyi gelir mi?

YunusKaynak

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Oyun Geliştirici
Merhaba 25 yaşındayım yıllardır uyurken ağız ve boğaz kuruluğu burun tıkanıklığı ile yaşadım çok eziyet. Nefes alamamaktan da sürekli migrenim tetiklendiği için kısır döngüde çok kötü yaşıyorum.

Birkaç yerde hava nemlendiricilerin ağız kuruluğuna vs iyi geldiğini söylemişler. Diş macununda bulunan florür de iyi gelir diyorlar ama pek etki etmedi bana, özellikle uyumadan fırçalamaya başladım çözüm olmadı.

İnternette çeşitli 100 TL'nin altında hava nemlendiriciler bulunuyor. Aranızda bu durumu deneyimleyen varsa deneyimlerini yazarsa sevinirim.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burundan nefes alamadığınız için geceleri ağız solunumu yapıyorsunuz sanırım. Bunun çözümünü nemlendirici ile değilde KBB ye giderek burnunuzda artık devisyon mu var yoksa concha hipertrofisi mi var onu ortadan kaldırarak çözebilirsiniz. Florürün böyle bir etkisi olduğunu da ilk defa duydum emin olamadım doğruluğundan.

Teşekkürler sipariş verdim deneyip. Deneyimlerimi buraya yazacağım.
GÜNCELLEME: Arkadaşlar weewell marka büyük bir nemlendirici aldım. Gece burun tıkanıklığım biraz daha iyi oldu. Kuruluktan oluşan yara da gitti bir günde.

Son düzenleme:
Teşekkürler sipariş verdim deneyip. Deneyimlerimi buraya yazacağım.
GÜNCELLEME: Arkadaşlar weewell marka büyük bir nemlendirici aldım. Gece burun tıkanıklığım biraz daha iyi oldu. Kuruluktan oluşan yara da gitti bir günde.
Merhaba. Konuyu hortlatmış oldum da bende de yaz aylarında boğaz kuruluğu oluyor geceleri. Kalkıp su içiyorum birkaç kere gecede. Weewell in whc650 ve whc740 modellerini buldum. Siz hangisini kullanıyorsunuz? Birde en önemlisi sessiz çalışması benim için, sesi nasıl?

Merhaba. Konuyu hortlatmış oldum da bende de yaz aylarında boğaz kuruluğu oluyor geceleri. Kalkıp su içiyorum birkaç kere gecede. Weewell in whc650 ve whc740 modellerini buldum. Siz hangisini kullanıyorsunuz? Birde en önemlisi sessiz çalışması benim için, sesi nasıl?
WHC730 modeli hiç ses çıkartmıyor ozon temizliği özelliğini açınca hafif bir çınlama yapıyor sadece o kadar hiç sesten rahatsız olmadım

Geri
Yukarı