Hava temizleyiciler toz çeker mi?

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar odasında ve evin genelinde cam açmadığım halde bayağı toz oluyor, tozun tamamanı yok etmesini beklemiyorum tabii ki ama azaltırmı genel olarak odayı ve evin içinde toz miktarını? YouTube'dan bir video izledim adam Xiaomi marka bir modelini kullanıyor kasasının ön fan filtresini gösterdi tertemiz, hava temizleyicinin içindeki filtreyi gösterdi 2 kat toz vardı.

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Merhaba, bilgisayar odasında ve evin genelinde cam açmadığım halde bayağı toz oluyor, tozun tamamanı yok etmesini beklemiyorum tabii ki ama azaltırmı genel olarak odayı ve evin içinde toz miktarını? YouTube'dan bir video izledim adam Xiaomi marka bir modelini kullanıyor kasasının ön fan filtresini gösterdi tertemiz, hava temizleyicinin içindeki filtreyi gösterdi 2 kat toz vardı.

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Azda olsa etkiliyor.

Odanızı sık sık süpürün. Eğer imkanınız varsa devirleri azaltın intake fanların.

Her gün genel ev ve oda süpürülüyor hocam, evde 2 kişiyiz çocuk yok köpek-kedi yok dediğim gibi camlarda kapalı, ama bilgisayar odası sanki dışarının bütün tozunu ve evin bütün tozunu o odaya çekiyormuş gibi.

Geri
Yukarı