Havacılık kategorisi gelişiyor

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Havacılık bölümüne girip baktığımda üç ya da dört konu vardı neredeyse ve eski kalmış konulardı hep. Şimdi baktığımda ise ikinci sayfaya geçmişiz bile. Güzel bir gelişme bence havacılığa meraklı arkadaşlar için bir toplanma alanı olmasını isterim buranın:) Ayrıca açtıkları konular ile @InJustice ve @Gus'a teşekkür ederim:) Laf olsun diye konu açılmaması bu sayfada çok daha güzel oldu bence. İlgi çekici ve paylaşımcı konularla devam ederiz umarım.

Bu arada "Herkese selam arkadaşlar" yazmıştım ama silmiş sanırım düzenleyen kişi. Gene de herkese selam arkadaşlar:)

Havacılık bölümüne girip baktığımda üç ya da dört konu vardı neredeyse ve eski kalmış konulardı hep. Şimdi baktığımda ise ikinci sayfaya geçmişiz bile. Güzel bir gelişme bence havacılığa meraklı arkadaşlar için bir toplanma alanı olmasını isterim buranın:) Ayrıca açtıkları konular ile @InJustice ve @Gus'a teşekkür ederim:) Laf olsun diye konu açılmaması bu sayfada çok daha güzel oldu bence. İlgi çekici ve paylaşımcı konularla devam ederiz umarım.
Emin olabilirsiniz, havacılığa dair merak edilen herşeyi, ben de merak ettiğim için araştırıyor, bir o kadar burada da paylaşmak istiyorum :D Sonuçta her konuda bilgim yok, öğrenip sizin de öğrenmenizi sağlamak, benim için mutluluk verici :D Benden daha fazla bilgili olan abilerimizin, arkadaşlarımızın da, bize bilgi vermek için açtığı her konuya destek olmak da ayrı bir önem taşıyor benim için :D Ne diyorduk? "Havacılık" konu başlığının aktif kalması dileğiyle... :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı