Havacılık mı, bilişim mi?

Hangi alan benim için daha uygun?

• Oy verenlerin toplamı
    13

CannA202

Hectopat
Daha fazla  
Lisede bilişim bölümündeyim ama gelecekte ne olmak istediğime karar veremiyorum. Havacılığı da çok seviyorum, bilişimi de. Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, matematik gibi dersleri dinlerken zevk alıyorum. Ama bir şeyi defalarca yaparsam sıkılırım gibime geliyor. Ve bilişim alanında iyi para var mı? Para için değil seviyorum ama sadece merak. Bu arada sıkılmadan bir şeyi saatlerce yapabilirim daha doğrusu sıkılmadan değilde katlanabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımda bazen beynin eror veriyor, kendi kodladığın şeye bile anlam veremediğin anlar yaşıyorsun :)
Yinede bilişim de havacılık da kendi içerisinde inanılmaz dallara ayrılıyor, çok büyük 2 alan. Bu kadar genel bir öneride bulunamaz kimse.

Havacılığı pilot olmak için düşünürsen öneririm, yazılımı çok sevdiğim halde ben bile pilot olmaktan çekinmem. Ailenden ayrı kalacağın zamanlar olabilir, çok sık görüşemeyebilirsin, bunlara hazırsan düşün derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı