Havale/Eft ücretsiz olan Enpara benzeri banka önerisi

TheLunar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba enpara.com kullanıyordum fakat yaptığım transferler Mali profilimle uyuşmadığından hesabımı kapattılar.

Sadece havale EFT vs. yapacağım bir bankaya ihtiyacım var havale EFT ücretsiz olması lazım ve herhangi bir kullanım ücreti kesmesin. Enpara.com gibi şubesiz bankacılık olursa daha iyi olur.

N Kolay var ama nasıldır bilmiyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba enpara.com kullanıyordum fakat yaptığım transferler Mali profilimle uyuşmadığından hesabımı kapattılar.

Sadece havale EFT vs. yapacağım bir bankaya ihtiyacım var havale EFT ücretsiz olması lazım ve herhangi bir kullanım ücreti kesmesin. Enpara.com gibi şubesiz bankacılık olursa daha iyi olur.

N Kolay var ama nasıldır bilmiyorum, önerilerinizi bekliyorum.
Hocam QNB Finansbank var fakat belirli bir işlem yaptığınız zaman, Havale/EFT ücretsiz şekilde yararlanabiliyorsunuz.

ne gibi bir işlem yapmam gerekiyor?
Ayın müşterisi olarak geçiyor. Enparadan başka iyi seçenek yok gibi.

IMG-20230402-WA0009.jpg
IMG-20230402-WA0008.jpg

ING bankta, banka kartınızla 2bin TL aylık harcama yaparsan eğer ki yapılıyor zaten (her türlü alışveriş, fatura ödeme vs.), turuncu ekstra devreye giriyor bir sonraki ay ve EFT ücreti olmuyor, istediğin bankadan para çekip yatırabiliyorsun ATM'lerden. Ayrıca %2 ek e-turuncu hesaba faiz kazanıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı