Havale/Eft ücretsiz olan Enpara benzeri banka önerisi

Enpara
QNB Finansbank
Papara

İşBankası Garanti Akbank YapıKredi gibi bankalar ücretli ama dolaylı yoldan ücretsiz yani Nays uygulamasından banka kartı ile yükleme işlemi ücretsiz oradan herhangi bir bankaya ücretsiz açıklamaya tc no yazmayı unutmayın
bu şekilde kendi banka kartımdan ve banka hesabımdan başkasının nays hesabına ücretsiz gönderebiliyorum açıklamata nays hesap sahibinin tc no yazmak yeterli

Az önce söylediğim şekilde aslında pycell Tosla vb uygulamalar var

DenizBank maaş nüşterisi olmak gerekiyor diye biliyorum ama hesap açtığımdan beri ücretsiz en azından bende

Ziraat Bankası Süperşube

VakıfBank en azından bende ücretsiz kişiye özel olabilir müşteri hizmetleri ile bir görüşün derim 2022 boyunca ücretsiz idi uzattılar 2023 yıl sonuna kadar

TEB ücretsiz diye biliyorum hatırlıyorum uzun süredir kullanmıyorum

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Bu arada DenizBank ücretsizdi bende ücret almaya başlayınca 1 ay önce falan müşterini aradığımda bankaya gitmemi söylendi gittiğimde ise maaş müşterisi olmanız gerekiyor dedi neyse tamam deyim çıktım 1-2 saat sonra DenizBank'tan tüm kayıtlı IBAN ve diğer abone olduğum su elektrik abone numaralarını vs VakıfBank'a taşırken DenizBank'tan mesaj geldi tekrar ücretsiz diye :)

Dosya Ekleri

• IMG_0055.jpg
    IMG_0055.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0056.jpg
    IMG_0056.jpg
    442 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:

Geri
Yukarı