Çözüldü Have I Been Pwned sitesinde e-posta sızdırılmış gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swordyyx

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta gördünüz 1 site tarafından sızdırılmış. Telefon no. ve şifrelerimde sorun yok fakat ana mailim sızmış gözüküyor. Hangi site olduğunu nereden göreceğim? Görselle anlatılırsa mutlu olurum.

Çok eski bir olay Mayıs 2019'da olmuş bu saatten sonra ne yapılabilir bilmiyorum ama yine de içinizin rahat etmesini istiyorsanız şifreyi değiştirebilirsiniz, şahsen herhangi bir müdahelede bulunmadım.

Çok eski bir olay mayıs 2019'da olmuş bu saatten sonra ne yapılabilir bilmiyorum ama yine de içinizin rahat etmesini istiyorsanız şifreyi değiştirebilirsiniz, şahsen herhangi bir müdahalede bulunmadım.

Zaten o tarihten beri bir şey olmadı fakat son bir haftadır aklıma gelen tüm hesaplarımın şifresini değiştirip 2FA açıyorum. Yani inşallah sorun yoktur. Ayrıca kaynak atar mısınız hocam. (Çalınması ile ilgili).

Zaten o tarihten beri bir şey olmadı fakat son bir haftadır aklıma gelen tüm hesaplarımın şifresini değiştirip 2FA açıyorum. Yani inşallah sorun yoktur. Ayrıca kaynak atar mısınız hocam. (Çalınması ile ilgili).

Yahu ben bunları anlayamıyorum madem şifreler erişilemez bir yerde, o zaman e postaları da öyle yapın? Çok geçiştirici bir söylem ve aşırı sorumsuzlarmış. Sağ olun hocam ilginiz için.

Geri
Yukarı