Havit Fuxi H3 alınır mı?

Thecxa

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle Havit'in H2038u modelini alacaktım fakat kargo aşaması çok uzun sürdü ve bende iade ettim. Sonra Havit'in fuxi H3 modelini gördüm farklı platformlarda kullanılabilir olması beni cezbetti fakat incelemelerini araştırdıktan sonra kulaklığa fazlaca kötü yorum yapıldığını gördüm. Sizce ben Fuxi H3 modelini mi almalıyım yoksa H2038u modelini tekrar mı sipariş etmeliyim? Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. H2038U geri sipariş etme. Alacaksan Fury X ya da H2002P al.

ben deri kulaklıktan ziyade kumaş kulaklık almak istiyorum çünkü yazın terleme ve soyulma yapıyor diyorlar o yüzden kumaş olan modellere yönelmiştim ama ben kulaklıkta genel olarak oyun oynayacağım bu yüzden 7.1 benim için önemli

Ben deri kulaklıktan ziyade kumaş kulaklık almak istiyorum çünkü yazın terleme ve soyulma yapıyor diyorlar o yüzden kumaş olan modellere yönelmiştim ama ben kulaklıkta genel olarak oyun oynayacağım bu yüzden 7.1 benim için önemli

Bu bütçede adamakıllı kumaş ped olan bir model yok maalesef. Gerçek 7.1 içeren bir kulaklık da yok bütçenizde. Hepsi sanal 7.1 içeriyor. Yani stereodan farkı yok.

anladım peki şu modelleri nasıldır

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...k-ustu-oyuncu-kulakligi-fiyati,391384223.html

Yeni konular

Geri
Yukarı