Havit fuxi H3 alınır mı?

Edgar Davids

Picopat
Merhaba arkadaşlar, 1000-2000TL arası bütçe ile kablosuz kulaklık arıyordum "Havit Gamenote 7.1 FUXI-H3" model kablosuz kulaklığı buldum. Fiyatı sepette indirimli bir şekilde 1.124, 23TL oluyor. Gayet uygun geldi fiyatı fakat forumlarda gördüklerim beni kararsız bıraktı. Alın diyen de var almayın diyen de kullanan, deneyimleyen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Ürün linki; Pazarama

Ürünü bilemem hocam ama Pazarama'dan bir şey almayın hem Mh'si hem satıcıları berbat. Kutusu açık, defolu, kullanılmış ürün ne ararsanız var.

Ürünü bilemem hocam ama Pazarama'dan bir şey almayın hem Mh'si hem satıcıları berbat. Kutusu açık, defolu, kullanılmış ürün ne ararsanız var.

Daha önce hiç ürün almadım Pazarama üzerinden fakat arkadaşlarım güvenilir demişlerdi. Ben de ondan ötürü böyle düşünmemiştim, farklı bir site üzerinden değerlendirme yapabilirim o zaman bilgilendirmeniz için çok teşekkürler hocam.

Arkadaşlar merhaba, 3000TL bütçem var bu bütçe bandında Wireless 7.1 özelliği olan oyuncu kulaklığı arıyorum. Bu fiyat bandında malzeme kalitesi, ses kalitesi vs. en iyi olan kulaklığı bulmama yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, 3000TL bütçem var bu bütçe bandında Wireless 7.1 özelliği olan oyuncu kulaklığı arıyorum. Bu fiyat bandında malzeme kalitesi, ses kalitesi vs. en iyi olan kulaklığı bulmama yardımcı olursanız sevinirim.

Biraz daha bütçe çıkabilseydiniz Logitech Pro X güzel olurdu. Sennheiser'in güzel kulaklıkları var onlardan alabilirsiniz.

Bahsettiğiniz kulaklık o fiyata en iyisi midir hocam yoksa benzer fiyata daha iyisini bulabilir miyiz?

Birçoğu kulaklığı kullanmadım ama bu kulaklığı seçerken birilerinede sormadım hislerime güvenip özelliklerine bakıp aldım. Bu kulaklık müziklerde efsane oyunlarda ses kasarken bayağı iyi filmlerde bile çok iyi, bana göre fiyatının üstünde bir performans veriyor tabii bu bahsettiğim kablolu için konuşuyorum. Yazılımı berbat kulaklığın güzelim sesini berbat ediyor o yazılımı sildikten sonra bazı ayarlarla efsane oldu kulaklık :)

Birçoğu kulaklığı kullanmadım ama bu kulaklığı seçerken birilerinede sormadım hislerime güvenip özelliklerine bakıp aldım. Bu kulaklık müziklerde efsane oyunlarda ses kasarken bayağı iyi filmlerde bile çok iyi, bana göre fiyatının üstünde bir performans veriyor tabii bu bahsettiğim kablolu için konuşuyorum. Yazılımı berbat kulaklığın güzelim sesini berbat ediyor o yazılımı sildikten sonra bazı ayarlarla efsane oldu kulaklık :)

Corsair Void RGB modelini nasıl değerlendirirsiniz hocam? Link; https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,612960542.html

Merhaba arkadaşlar, Max. 3000TL bütçeye kablosuz 7.1 oyuncu kulaklığı arıyordum 2 kulaklık arasında kaldım. İlk model ve benim almayı düşündüğüm model "Corsair Void Elite" modeli ürünün linki; https://www.sinerji.gen.tr/corsair-...nV4KJJMnqPRA6ZXjvTwpZ2Ad-KllAfRxoCqFcQAvD_BwE

Diğer ürün ise HyperX Cloud Flight olan model bu modelin linki; Amazon.com.tr Amazon'da 2.999TL olarak gözüküyor sepete ekleyince de herhangi bir vergi vs. binmiyor bu fiyatın üstüne fiyat çıkmaz umarım. Her iki model içinde herhangi bir kronik sorun vs. var mıdır? Sizce hangisini almalıyım veya başka öneriniz var mıdır? Kulaklığın Wireless 7.1 olması önceliğimdir. Bütçem maksimum. 3000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı