Çözüldü Havit Fuxi H3 kulaklıkta 2.4 GHz dongle ile kulaklığa ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixelmantr

Zeptopat
Daha fazla  
Havit'in fuxi H3 model kulaklığı Bluetooth modunda çalışabilirken, oyun modunda çalışmıyor. Bir gelişme olursa konuya ekleyeceğim. Acaba Wi-Fi ile ilgili bir sorun mu?

Sorun çözüldü, mikrofon tuşuna 3 saniye basılı tutup oyun modunda aratmanız gerekiyormuş sanırım. Belki işinize yarar.

Son düzenleme:
Havit'in fuxi H3 model kulaklığı Bluetooth modunda çalışabilirken, oyun modunda çalışmıyor. Bir gelişme olursa konuya ekleyeceğim. Acaba Wi-Fi ile ilgili bir sorun mu?

Sorun çözüldü, mikrofon tuşuna 3 saniye basılı tutup oyun modunda aratmanız gerekiyormuş sanırım. Belki işinize yarar.

Kanka merhaba bende de aynı kulaklık var. Tak çıkar mikrofon takılı değilken telefon görüşmelerinde karşıya sesim gitmiyor fakat ses kaydı atarken sesim gidiyor ne yapabilirim 3 saniye basılı tutsam bir değişim olur mu?

Kanka merhaba bende de aynı kulaklık var. Tak çıkar mikrofon takılı değilken telefon görüşmelerinde karşıya sesim gitmiyor fakat ses kaydı atarken sesim gidiyor ne yapabilirim 3 saniye basılı tutsam bir değişim olur mu?

Dostum iyi günler öncelikle rahatsız ettiysem özür dilerim 2 sorum var çok kısa Havit Fuxi H3 kulaklıkla ilgili sırasıyla cevaplarsan çok sevinirim
1-Havit Fuxi H3 Modelinde Çift cihaz desteği var mı yani bir video açtım diyelim aynı anda hem bilgisayarda hem telefona ses geliyor mu yoksa sadece tek cihaza mı bağlanıyor mesela bilgisayar 2.4 ghz bağlıyken aynı anda telefondada bağlanabilir miyim bluetooth ile

2-bilgisayarda veya telefonda kullanırken dip ses geliyor mu?

Son düzenleme:
Dostum iyi günler öncelikle rahatsız ettiysem özür dilerim 2 sorum var çok kısa Havit fuxi H3 kulaklıkla ilgili sırasıyla cevaplarsan çok sevinirim.
1-Havit fuxi H3 modelinde çift cihaz desteği var mı yani bir video açtım diyelim aynı anda hem bilgisayarda hem telefona ses geliyor mu yoksa sadece tek cihaza mı bağlanıyor mesela bilgisayar 2.4 GHz bağlıyken aynı anda telefondada bağlanabilir miyim Bluetooth ile.

2-bilgisayarda veya telefonda kullanırken dip ses geliyor mu?

1-Tabii, cevaplıyayım öncelikle çift cihaz desteği yok mesela 2.4 dongle takılıyken Gaming modda oluyor ve farklı moda geçilirse bağlantı kesiliyor.
2-Ben ortalama bir kullanıcıyım ama dip ses konusunda bir sorun fark etmedim fakat varsa bile beni rahatsız edecek bir dip sese şahit olmadım.

Ürünü telefona bğaladığımda microfonda arka planda sanki hiç konuşmasam bile bir rüzgar sesi gibi bir ses var

Geri
Yukarı