Havit Gamenote Fuxi H3 mikrofon sesi çok az geliyor

Ozann_420

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığı aldım jak girişiyle takınca cızırtı yapıyor, zaten tek jak girişi var ve bir jak çoklayıcısına ihtiyacım var. Wireless kullanımda ve jak girişiyle kullanımımda mikrofon sesi aşırı az çıkıyor. Mikrofon ses düzeyini falan sona kadar çektim. Ayrıca driveri yok sanırsam.

Zaten kötü bir kulaklık, aynı şekilde mikrofon performansıda berbat. İade edebiliyorsanız iade edin, bu bütçede kablosuz kulaklığa yönelmeyin.

İnceleme videolarında mikrofon performansı güzel görünüyordu, kablosuz kulaklık olduğu için değil kumaş pedleri olduğu için almıştım normalde H2002p modelini alacaktım.

İnceleme videolarında mikrofon performansı güzel görünüyordu, kablosuz kulaklık olduğu için değil kumaş pedleri olduğu için almıştım normalde H2002p modelini alacaktım.
İncelemesini izlediğiniz videoları kimlerin yaptığını iyi analiz edin hocam, bilinçli hiç bir kişi 1000 tlye iyi bir kablosuz kulaklık önermez zaten öneremez çünkü böyle bir ürün yok. Gamepower izoly james donkey gibi markaların iyi olduğunu söyleyen yüzlerce inceleme videoası atabilirim. Paranızı çöpe atmamanız açısından söylüyorum. H2002P her açıdan çok daha iyi bir seçenek. Yine de eğer kendi jak girişinizde bir problem yoksa ürünü ya garantiye yollayın ya da iade edin.

İncelemesini izlediğiniz videoları kimlerin yaptığını iyi analiz edin hocam, bilinçli hiç bir kişi 1000 tlye iyi bir kablosuz kulaklık önermez zaten öneremez çünkü böyle bir ürün yok. Gamepower izoly james donkey gibi markaların iyi olduğunu söyleyen yüzlerce inceleme videoası atabilirim. Paranızı çöpe atmamanız açısından söylüyorum. H2002P her açıdan çok daha iyi bir seçenek. Yine de eğer kendi jak girişinizde bir problem yoksa ürünü ya garantiye yollayın ya da iade edin.
İade edeceğim. Ne önerirsiniz peki?

Dediğim gibi bütçeniz o civardaysa H2002P en isabetli ürün hocam.
Sağolun.

Dediğim gibi bütçeniz o civardaysa H2002p en isabetli ürün hocam.

Gamenote dışı hangi marka olabilir peki? Ayrıca sahte ürün gönderilmiş olabilir mi veya kullanılmış, teşhir ürünü vb. çünkü bu videoda mikrofon gayet güzel
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı