Havit Gamenote H2230D mikrofonu laptopta kullanılır mı?

Varllemiir

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Geforce 940mx
i57200U
8gb ram
Havit Gamenote H2230D alacağım laptop kullanıyorum fakat kulaklığın mikrofonunu kullanmak için bir aparat lazımmış diye öğrendim doğru mudur? Eğer doğruysa bu aparat ne kadar link verir misiniz?

Hayır hocam kulaklıkta tek jak var ve bilgisayarda da tek jak var USB dönüştürücü mü alacağım yoksa yazılım ile ilgili midir?
Hocam elinizde telefon kulaklığı tarzında bir şey varsa önce onu deneyin çalışıyor mu diye en sağlam adım o olur ben emin konuşamıyorum tek jak girişi konusunda çünkü arkadaşımın kasasına mikrofonlu kulaklık taktığımda 3.5mm, mikrofon çalışmamıştı diye hatırlıyorum.

Bu da bahsettiğiniz USB aparatı.

Hocam elinizde telefon kulaklığı tarzında bir şey varsa önce onu deneyin çalışıyor mu diye en sağlam adım o olur ben emin konuşamıyorum tek jak girişi konusunda çünkü arkadaşımın kasasına mikrofonlu kulaklık taktığımda 3.5mm, mikrofon çalışmamıştı diye hatırlıyorum.

Bu da bahsettiğiniz USB aparatı.

Hocam USB aparatı gerçekten çok pahalı onun yerine 500TL civarında miktofonu iyi olan USB kablolu bir kulaklık var mıdır?

Bende aynı kulaklığı kullanıyorum aparat ile kastettiğini nedir tam anlayamadım?
Hocam 3.5mm girişe taktığında problemsiz kullanabiliyor musun mikrofonu? Ben emin olamadım daha önce başka bir kulaklığı denediğimde olmamıştı o yüzden aparat konuşuyoruz.

Bende aynı kulaklığı kullanıyorum aparat ile kastettiğini nedir tam anlayamadım?

Hocam ben kullanmıyorum ama alacağım elinizde bir laptop varsa dener misiniz hem mikrofon hem de kulaklık çalışıyor mu diye.

3.5mm jack girişine taktığımızda ikisini de kullanabilirsiniz diye biliyorum bende kasanın girisi sıkıntılı olduğu için direk anakarta taktım bu yüzden mikrofonu kullanamıyorum ama sizde direk laptopun girişine takarsaniz ikisi de çalışır muhtemelen. Ayrıca mikrofon sizin için bu kadar önemli ise 2230D modelini pek onermem mikrofonunun kötü olduğunu söylüyorlar tabii benim için pek önemli olmadığı için ben tercih ettim ses kalitesi falan gayet ideal.

Geri
Yukarı