Havit H2002p vs Gamepower Mihawk Pro

Marvrex

Hectopat
Şu anda İncehesap Gaming gecesinde Gamepower Mihawk 1000 TL'ye düştü. Görüntüsünü ve titreşim özelliğini beğendim. Forumda Gamepower kotuleniyor H2002p övülüyor. Gerçekten çok farklı mıdır? H2002P'nin kafayı sıktığını soyleyenler var. Mihawk ve yaninda hediye verilen anahtarlık hoşuma gitti. Sizce alayım mı? Mihawk 1000TL H2002p 1050TL indirim bitmeden cevap verebilirseniz sevinirim.

H2002p daha iyi. Butceniz nedir tam olarak?

En fazla 1100 çıkar aşırı oturmuyorum bilgisayara. Cidden alınmayacak kadar fark eder mi müzik dinleyerek FIFA oynuyorum titreşim olduğu için hoşuma gitmişti kulaklık, yanında da blue Switch anahtarlık vardı kardeşime verecektim.

En fazla 1100 çıkar aşırı oturmuyorum bilgisayara. Cidden alınmayacak kadar fark eder mi müzik dinleyerek FIFA oynuyorum titreşim olduğu için hoşuma gitmişti kulaklık, yanında da blue Switch anahtarlık vardı kardeşime verecektim.
@pawEn

Son düzenleme:
H2002p kullanıyorum, yeni aldım biraz deneyimledim ve dip ses sorunundan dolayı iade edeceğim. Kulaklığın mikrofonu kullanıldığında arkada çok hafif bir dip ses oluşuyor. Gaming gecesinden de Mihawk Pro'yu da aldım bakalım, daha kötü olamaz diye düşünüyorum. Yeterki Gamepower artık her bilgisayarı yeniden başlattığımızda kulaklığının ayarını sıfırlama sorununu çözebilsin.

Bende aldım Gamepower'i ikisinin de görüntüsünü incelediğimde Gamepower daha rahat gözüküyordu kafa kısmını el ile ayarlamayı sevmiyorum H2002Pde öyleydi sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı