Havit H2002p vs Rampage Fury X

HS55 kötülemek için veya kötü olduğunu söylemek için neden sürekli birilerini etiketleyip anlatıyorsunuz? Sanırım tek bir kişi anlatamıyor herhalde.

Ses ve mikrofon kalitesi değil de kırılmaz olması daha önemli sanırım🧐.

Ses ve mikrofon kalitesi değil de kırılmaz olması daha önemli sanırım🧐.

Bunu geçtim ben. Neden birisi tek başına anlatamıyor ya da anlatıyor ise bile sürekli birilerini etiketleyip.

@Pawen anlatır size.

@Endless Kaan hocam da.

Bu şekilde neden davranıyorlar. Konfor konusuna gelmek isterim insanlar bazen kaliteye önem verir konfordan kısıp bu da kişisel tercih olacaktır. Ses konusuna gelirsek Rampage kablo ucu USB ileride telefona veya iyi bir ses kartına takmak istediğinizde sizi üzecektir. Ses kalitesi veya ses karakteri olarak hiçbir zaman başarılı olamadı Rampage. Corsair kablo ucu 3.5 ile gelmekte olup yanında size ses kartı veriyorlar, uygulama arayüzü gayet güzel olduğunu söylemeliyim. Corsair yanında verilen ses kartını mesela ileride veya şu anda kullandığınız 3.5mm jackli kulaklığınızı kullanabilirsiniz. Corsair ses kalitesinden ve ses karakteri gayet başarılı kendileri üretip test ediyorlar en azından logo bas geç yapmıyorlar.

Son düzenleme:
Ses ve mikrofon kalitesi > yapı kalitesi.

Ki yapı kalitesi olarak da öyle rezil bir ürün değil. Ayrıca vergisi o bu derken 80-90 dolarlara satılması gereken bir aleti 45 dolardan satın alıyorsunuz ki bu paraya da karşımıza çıkan kulaklıklar belli. Ya dandik yazılıma sahip marka basma cihazlar alınacak ya da adı sanı belli olan garanti konusunda kalitesi belli olan bir cihaz alınacak tamamen sizin tercihiniz.

Keza garantisi biten cihazı değiştiren ücretsiz ped veren Corsair Global'den bahsediyoruz çok ta tartışmaya gerek yok bence.

Bunu geçtim ben. Neden birisi tek başına anlatamıyor ya da anlatıyor ise bile sürekli birilerini etiketleyip.

Bu şekilde neden davranıyorlar. Konfor konusuna gelmek isterim insanlar bazen kaliteye önem verir konfordan kısıp bu da kişisel tercih olacaktır. Ses konusuna gelirsek Rampage kablo ucu USB ileride telefona veya iyi bir ses kartına takmak istediğinizde sizi üzecektir. Ses kalitesi veya ses karakteri olarak hiçbir zaman başarılı olamadı Rampage. Corsair kablo ucu 3.5 ile gelmekte olup yanında size ses kartı veriyorlar, uygulama arayüzü gayet güzel olduğunu söylemeliyim. Corsair yanında verilen ses kartını mesela ileride veya şu anda kullandığınız 3.5mm jackli kulaklığınızı kullanabilirsiniz. Corsair ses kalitesinden ve ses karakteri gayet başarılı kendileri üretip test ediyorlar en azından logo bas geç yapmıyorlar.
Size paragraf yazıyorum, neden kendisi anlatamıyor diyorsunuz. Ben yaşadığım veya çevremde gördüğüm sıkıntıları söylüyorum ''kesinlikle ses/mikrofon kalitesi daha önemli abi'' gibisinden bir tavır takınıyorsunuz sadece size söylemiyorum bunu. Ben söyleyeceğimi söyledim. 3-4 gün sonra HS55 kafamı ağrıtıyor diye bir konu açılırsa mutlu olan ben olmam merak etmeyin.

Ya dandik yazılıma sahip marka basma cihazlar alınacak
Bunu derken ne düşündünüz hocam? Fury X düşündüğünüz gibi rampage deyince akla gelen kulaklıklara benzemez. Çok daha kaliteli onlardan. Alıp deneyimlediğinizi sanmıyorum...

Bunu derken ne düşündünüz hocam? Fury X düşündüğünüz gibi Rampage deyince akla gelen kulaklıklara benzemez. Çok daha kaliteli onlardan. Alıp deneyimlediğinizi sanmıyorum...

Düşünmeye gerek yok olanı yazdım.

Yurt dışında Mpow Air SE olarak geçen aletin içine ucuz Xear Audio destekli ses kartın entegre edilmesinden oluşuyor.

Fena değil alet yalan söylemeye gerek yok ki bundan önce de Çin'den E900 Pro (drop Plus) alıp kullanıyordum sesi çamurdu. Uygulamasını da 2 sene boyunca aktif kullandım iyi bir uygulama kesin değildi.

Ben de diyorum ki yazılımı dandik olan ve marka basma aletlere verene kadar garantisinin ürünün yazılımının ne olduğunu bildiğim alete veririm. Yazılımının dandik olduğu ve marka basma bir ürün olduğu gün gibi ortada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı