Havit H630BT vs QCY H2

Hocam oyun oynarken çok gecikme oluyor mu?
Kulaklığı aldım gayet memnunum bu fiyat bandında pek bilinmese de fiyatına çok çok değecek bir ürün. Sorunuza gelirsek Oyun Modu ciddi oranda gecikmeyi azaltıyor ve bir rahatsızlık hissetmiyorsunuz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Boş zamanım olursa forumda bir inceleme yapmak istiyorum.

Kulaklığı aldım gayet memnunum bu fiyat bandında pek bilinmese de fiyatına çok çok değecek bir ürün. Sorunuza gelirsek Oyun Modu ciddi oranda gecikmeyi azaltıyor ve bir rahatsızlık hissetmiyorsunuz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Boş zamanım olursa forumda bir inceleme yapmak istiyorum.
QCY için diyorsunuz değil mi hocam

Hocam ben bu ikilimede kaldım hangisi daha iyi hangisini alayım Havit daha güzel duruyor sizce hangisi.
Knk bende de var su an qcy, ama disaridan çok ses aliyor haberin olsun. Zamaninda jbl450 kullanmıştım disaridan ses almiyodu bunu spor salonunda kullaniyorum hem kulaktaki sarki hem salondaki sarkiyi dinliyor gibi oluyorum

Hocam ben bu ikilimede kaldım hangisi daha iyi hangisini alayım Havit daha güzel duruyor sizce hangisi.
Biraz geç yazıyorum kusura bakmayın ikisini de denedim Havit arkadaşımda var QCY modelini ben kullanıyorum. Ses perfomansı olarak QCY daha iyi yüksek seste kırılmalar olmuyor çok. Onun dışında ikisi de hafif ergonomik ikisi de alınabilir.

QCY'nin artıları ; Uygulaması olması , Sesi daha az dışarı vermesi ve ses kalitesnin daha iyi olması. (Oyun modunu da denedim baya iyi gecikme olarak Ses modlarında da en beğendiğim mod Yumuşak ve Rock modu oldu. Bas modunda boğulamalar olabilir en iyisi "Mega Bass" modunu kullanmak.)

Havitin artıları ; Radyo modunun olması ve harici bir aux kablosunun girişi olması. Ses performansları yakın ikisinin de ama bir tık daha fazla ses verebilir onun dışında QCY'den biraz daha hafif.

İkisinin de hareket kabiliyeti güzel bu bütçede mükemmel kulaklıklar. JBL 510BT de kullanmış biri olarak bass performansları aynı denebilir. İkisi de kulağı tam içine alıyor.
Sonuca gelirsek ikisinden birini tercih etseydim QCY alırdım fakat Havit'de gayet güzel bir kulaklık.

Knk bende de var su an qcy, ama disaridan çok ses aliyor haberin olsun. Zamaninda jbl450 kullanmıştım disaridan ses almiyodu bunu spor salonunda kullaniyorum hem kulaktaki sarki hem salondaki sarkiyi dinliyor gibi oluyorum
Bende kullanıyorum nedense sorun olmuyor. Hatta dışarı da çim biçme makineleri vardı basketbol oynarken kulaklık kullanıyordum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Eğer müziğin sesi kısıksa ve ortam bastırıyorsa alması normaldir.

QCY modelini kullanıyorum gayet memnunum, tavsiye ederim.

Çok teşekkür ederim bende QCY almayı düşünüyorum.

Kanka bende de var su an QCY, ama disaridan çok ses aliyor haberin olsun. Zamaninda JBL450 kullanmıştım disaridan ses almiyordu bunu spor salonunda kullanıyorum hem kulaktaki sarki hem salondaki sarkiyi dinliyor gibi oluyorum.

Teşekkürler başka yerlerede baktım QCY almayı planlıyorum.

Biraz geç yazıyorum kusura bakmayın ikisini de denedim Havit arkadaşımda var QCY modelini ben kullanıyorum. Ses perfomansı olarak QCY daha iyi yüksek seste kırılmalar olmuyor çok. Onun dışında ikisi de hafif ergonomik ikisi de alınabilir.

QCY'nin artıları; uygulaması olması, sesi daha az dışarı vermesi ve ses kalitesnin daha iyi olması. (oyun modunu da denedim bayağı iyi gecikme olarak ses modlarında da en beğendiğim mod yumuşak ve rock modu oldu. Bas modunda boğulamalar olabilir en iyisi "mega bass" modunu kullanmak.)

Havit'in artıları; radyo modunun olması ve harici bir AUX kablosunun girişi olması. Ses performansları yakın ikisinin de ama bir tık daha fazla ses verebilir onun dışında QCY'den biraz daha hafif.

İkisinin de hareket kabiliyeti güzel bu bütçede mükemmel kulaklıklar. JBL 510BT de kullanmış biri olarak bass performansları aynı denebilir. İkisi de kulağı tam içine alıyor.
Sonuca gelirsek ikisinden birini tercih etseydim QCY alırdım fakat Havit'de gayet güzel bir kulaklık.

Bende kullanıyorum nedense sorun olmuyor. Hatta dışarı da çim biçme makineleri vardı basketbol oynarken kulaklık kullanıyordum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Eğer müziğin sesi kısıksa ve ortam bastırıyorsa alması normaldir.

Sağolun hocam ben Havit kulaklığı tasarımını daha çok beğendim ama herkes QCY diyor o yüzden QCY düşünüyorum ama fark yoksa Havit alayım mı?

Çok teşekkür ederim bende QCY almayı düşünüyorum.

Teşekkürler başka yerlerede baktım QCY almayı planlıyorum.

Sağolun hocam ben Havit kulaklığı tasarımını daha çok beğendim ama herkes QCY diyor o yüzden QCY düşünüyorum ama fark yoksa Havit alayım mı?
Bana kalırsa QCY alman daha iyi görünüş olarak Havit biraz daha güzel olsada benim önerim qcy. Son karar senin yinede.

Bana kalırsa QCY alman daha iyi görünüş olarak Havit biraz daha güzel olsa da benim önerim QCY. Son karar senin yine de.

QCY sipariş edeceğim teşekkürler.

@SilahsızKuvvet35 hocam iyi akşamlar rahatsız ediyorum kusura bakmayın benim satın alma işim ertelenmişti ve şimdi bütçem arttı bütçem 1500 TL Razer opus X beğendim sizce nasıldır veya başka kılaklık önerir misiniz?

QCY sipariş edeceğim teşekkürler.

@SilahsızKuvvet35 hocam iyi akşamlar rahatsız ediyorum kusura bakmayın benim satın alma işim ertelenmişti ve şimdi bütçem arttı bütçem 1500 TL Razer opus X beğendim sizce nasıldır veya başka kılaklık önerir misiniz? Bir de Anker Q10 buldum o nasıldır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı