Havit M9023 vs Haylou solar LS5

Halocn

Centipat
Selam. Yakın zamanda bir akıllı saat almayı düşünüyorum 700TL'yi aşmayacak bir bütçem var. Şu anda Havit M9023, Haylou solar LS5 ve Imilab KW66 arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz? Veya başka bir model öneriniz var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.

Selam. Yakın zamanda bir akıllı saat almayı düşünüyorum 700TL'yi aşmayacak bir bütçem var. Şu anda havit M9023, Haylou solar LS5 ve ımilab KW66 arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz? Veya başka bir model öneriniz var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.

Havit M9023 saatini öneririm. Çünkü görüşme açısından mikrofon kalitesi oldukça iyi. Aynı zamanda uygulamasından saatin birçok özelliğini kapatıp açabiliyorsunuz. Aynı zaman da özelleştirilebilir tema da yükleyebiliyorsunuz saatin duvar kağıdına (uygulama üzerinden) ve telefona ihtiyaç olmadan (eğer akıllı saate bilgisayardan müzik yüklediyseniz) telefona ihtiyaç duymadan Bluetooth kulaklığınızı akıllı saate bağlayarak saat üzerinden müzik kontrolü yapabilirsiniz. Kalp atış hızı, adımsayar, Bluetooth ile telefona bağlayıp havit fit II uygulamasını yüklediyseniz arama yapılabilen, ve daha birçok özelliği var. İyi günler kendinize iyi bakın müsaadenizle gidiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı