Havuzda arkadaşa şaka sonrası sırta kramp girdi

CosmicPaweTR

Decapat
Selam!
Havuzda arkadaşım vardı, arkadan geldi beni suyun altına ittirdi, bayağı su yuttum, bir de genzime kaçtı. Karnına vurdum beni çıkarması için. Çıktım yine direniyordu beni suya ittiriyordu hala suya batırmaya çalışıyordu ben tüm gücümle dayandım sonra beni yine kafamın arkasından itti. Sonra sırtımı öyle bir acı kapladı ki anlatamam nefes alamadım. Şu an kürek kemiğimin altı ağrıyor tüm sırtımdaki ağrı gitti fakat kürek kemiğimin altı ağrıyor hareket edince. Sizce 1-2 gün bekleyip doktora mı gideyim, yoksa ciddi bir şey mi? İnternette araştırdım bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle kasınızı zorlamışsınızdır. Ağrı hafiflemez, şiddeti artarsa, nefes darlığı, soluk alıp vermede hızlanma, çarpıntı, göğsün önünde ağrı vs olursa mutlaka gidin acile.

Hocam arayı bozmak gibi olmasın ama o arkadaşınıza karşı biraz mesafeli olun bence. Kafayı ittirip suya zorla batırmak normal değil.
Zaten öyleyim hocam. Baya serseri tipli ona bu olay olmadan önce yaklaşmıyordum. Bu olaylar oldu sonra gittim krem verdiler onu kullandım şuan hiç ağrım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı