Havya ile elimi yaktım

MEge011

Femtopat
Daha fazla  
Lehim yapiyordum havya elime carpti tabii aniden geri çektim havyanin ucu kadar yanık olustu çok bir şey olmaz dedim elime üfleyip devam ettim lehim yapmaya daha sonra lehim pastası sıcakken elime döküldü 187°c havya yanığına su tutmadım 20 dakika öyle kaldı ama lehim pastası döküldüğünde birkaç saniye kaldı elimin üstünde dondu hemen su tuttum ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lehim yapiyordum havya elime carpti tabii aniden geri çektim havyanin ucu kadar yanık olustu çok bir şey olmaz dedim elime üfleyip devam ettim lehim yapmaya daha sonra lehim pastası sıcakken elime döküldü 187°c havya yanığına su tutmadım 20 dakika öyle kaldı ama lehim pastası döküldüğünde birkaç saniye kaldı elimin üstünde dondu hemen su tuttum ne olur?
Havya kullanmayı öğrenmeden havya kullanma bir daha. Bizim meslek öğretmenimiz elini yakan olduğunda salak mısın oğlum sen derdi ve haklıydı da.

Su toplama olayı çok berbat ya inşallah o duruma gelmez.

Su topluyor ve kısa sürede sonra istemeden patlıyor, sonra tekrar su topluyor.

Havya kullanmayı öğrenmeden havya kullanma bir daha. Bizim meslek öğretmenimiz elini yakan olduğunda salak mısın oğlum sen derdi ve haklıydı da.

Okulda öğretiyorlardı, yeni liseye başladım.
2 parçaya ayrıldık ve biri CNC makinesi falan öğretiyorlardi ve ben CNC'ye geldim.
Diğer tarafta lehim vs. öğretiyorlardı. Ben 2. dönem deprem girince gitmedim öğrenemedim :d

Kardeşim hemen acile git ciddi sonuçlar doğurabilir. Benim arkadaşım aynı durumu yaşadı 5 ay sonra elindeki o iz kapkara oldu.

Geri
Yukarı