Hawk fab V2 ınceleme

Evet. Koltugu sipariş verdim ve İncehesap'tan MNG Kargo uzerinden 4 gunde geldi. Neden İncehesap'tan sipariş verdim diye sorarsaniz cunku 120 TL indirim puani vardi.
Simdi asil konumuza donelim koltugu aldim açtım falan derken kocaman bir poster gibi bir şey geldi ustunde Hawk ile ilgili seyler yaziyordu ama yirtilmisti gelirken, o onemsiz fakat yapimi cok zordu ulan vidayi donduruyorum donduruyorum girmiyor 2.5 3 saat ugrastim ve sonunda yaptim fakat ben yapmadim ben yarisini yaptim vida mi kirildi bir şey oldu koltuk parmagimin ustune dustu parmagim kirik şu an. Hawk'a cok teşekkür ediyorum ama tek parmak kirildi. Diger parmaklar vida sikarken yara kan oldu şu anda koltuga oturuyorum. Bu zamana kadar hiç oyuncu koltuguna oturmadim ve garip hissettiriyor. Bir yandan rahatsiz ediyor sirtim agriyor gibi hissediyorum ama aslinda agrimiyor. Nedenini bilenler varsa yoruma yazabilir.

Evet. Koltugu sipariş verdim ve İncehesap'tan MNG Kargo uzerinden 4 gunde geldi. Neden İncehesap'tan sipariş verdim diye sorarsaniz cunku 120 TL indirim puani vardi.
Simdi asil konumuza donelim koltugu aldim açtım falan derken kocaman bir poster gibi bir şey geldi ustunde hawk ile ilgili seyler yaziyordu ama yirtilmisti gelirken, o onemsiz fakat yapimi cok zordu ulan vidayi donduruyorum donduruyorum girmiyor 2.5 3 saat ugrastim ve sonunda yaptim fakat ben yapmadim ben yarisini yaptim vida mi kirildi bir şey oldu koltuk parmagimin ustune dustu parmagim kirik şu an. Hawk'a cok teşekkür ediyorum ama tek parmak kirildi. Diger parmaklar vida sikarken yara kan oldu şu anda koltuga oturuyorum. Bu zamana kadar hiç oyuncu koltuguna oturmadim ve garip hissettiriyor. Bir yandan rahatsiz ediyor sirtim agriyor gibi hissediyorum ama aslinda agrimiyor. Nedenini bilenler varsa yoruma yazabilir.

İlk başta öyle geliyor kullanmaya başladıkça alışıyorsun ayrıca bir parçasında kırık vs olursa hawk ile iletişime geç parçayı gönderirler yeni bir parmak isteme ama :D

İlk başta öyle geliyor kullanmaya başladıkça alışıyorsun ayrıca bir parçasında kırık vs olursa hawk ile iletişime geç parçayı gönderirler yeni bir parmak isteme ama :D

Parmak kopmadi kanka iyilesirde hawk bir 500 TL yollasin ya alciya alma parasi canimin acima parasi iyilesme parasi.

Yeni konular

Geri
Yukarı