Hawk Fab v4 vs xDrive Akdeniz Kumaş

Oturma yeri çok mu sert cidden rahatsız edecek kadar mı? Onun dışında genel kalite nasıl ?
Çok sert değil ama ilk oturuşta biraz sorun yaşadım. Şuan hala deneme/alışma aşamasındayım haftasonu bitene kadar görüşlerim netleşmiş olur. Genel kaliteyi ben beğendim. Kumaş dokusu, mekanizması falan sorunsuz.

Çok sert değil ama ilk oturuşta biraz sorun yaşadım. Şuan hala deneme/alışma aşamasındayım haftasonu bitene kadar görüşlerim netleşmiş olur. Genel kaliteyi ben beğendim. Kumaş dokusu, mekanizması falan sorunsuz.
Hocam bir şey sormak istiyorum kampanyadan aldığınız için merak ettim kafa ve sırt yastığı çıkıyor dimi?

Hocam bir şey sormak istiyorum kampanyadan aldığınız için merak ettim kafa ve sırt yastığı çıkıyor dimi?
Evet hocam ikisi de var.
Aylar sonra zio fabric için bir geridönüş vereyim. Koltugu satıp, ıkea markus aldım. Zio Fabric'in minderleri çok sert geldi ve ağrı yapıyordu. 3-4 ay şans verdim ama baktım olmuyor satışa koydum. Mekanizmasını da çok sağlıklı bulmadım, çoğu firma aynı mekanizmayı kullanıyor zaten. Markus ile aynı mekanizmayı kullanan hawk future gördüm sanırım.

Son düzenleme:
xDrive Akdeniz Kumaş sipariş verdim. Teşekkürler. Umarım memnun kalırım.
Konu üzerinden çok uzun bir zaman geçmiş farkındayım fakat hawk future ile xdrive akdeniz arasında kaldım. Aralarında da baya bir fiyat farkı var. Koltuğunuz geldi mi kullandığınız bu sürede koltuktan memnun kaldınız mı?

Konu üzerinden çok uzun bir zaman geçmiş farkındayım fakat hawk future ile xdrive akdeniz arasında kaldım. Aralarında da baya bir fiyat farkı var. Koltuğunuz geldi mi kullandığınız bu sürede koltuktan memnun kaldınız mı?
Çok memnunum. Günümün yarısından çoğu koltuk üzerinde geçiyor ve hiç bir sıkıntım yok. Rahat ve kaliteli ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı