Hawk Fab vs Zio

Daha fazla  
Kumaş, rahat bir koltuk arayışındayım.

Hawk Fab serisi ile Zio koltuklar arasında kaldım. Zio olanlar mekanizmasına göre 500 - 1000 TL daha pahalı.
Rahatlık açısından Zio, Hawk'a fark atar mı merak ediyorum. Zio kullanıcıları çok iddialı konuşuyorlar. Daha önce Zio kullanmamış olanlar Hawk önerir gibi şeyler diyorlar. :D
Hawk'ın oturma yerinin çok ince olduğunu ve içine göçtüğünü söylüyorlar. Yine de rahatlık konusunda sorun olmadığını söylüyorlar.

İkisini de deneyen biri var mı? Aradaki farkı verip Zio almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zioyu bilmem ama sakin hawk alma sakin alma pişman olmayi daha kotusu alma sakin.

Kumaş, rahat bir koltuk arayışındayım.

Hawk fab serisi ile zio koltuklar arasında kaldım. Zio olanlar mekanizmasına göre 500 - 1000 TL daha pahalı.
Rahatlık açısından zio, Hawk'a fark atar mı merak ediyorum. Zio kullanıcıları çok iddialı konuşuyorlar. Daha önce zio kullanmamış olanlar hawk önerir gibi şeyler diyorlar. :D
Hawk'ın oturma yerinin çok ince olduğunu ve içine göçtüğünü söylüyorlar. Yine de rahatlık konusunda sorun olmadığını söylüyorlar.

İkisini de deneyen biri var mı? Aradaki farkı verip zio almaya değer mi?

Otururken kirılacak hissi veriyor popo kismini cok feci sekilde agritiyor yumusak degil kumas terletmiyor ama leke olursa cikmiyor geriye yaslanamiyorsun tam cart curt ediyor 1 2 ay sonrada amortisor kendi kendine asagi dusuyor 3 kere yenilettim sorun direk hawkda denk gelme degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı