Hawk Fame oyuncu koltuğu alınır mı?

Bütçe
8000

unrival1

Kilopat
Daha fazla  
Hawk Fame oyuncu koltuğu alınır mı arkadaşlar? Fab serisi ile arasında ki farklar nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fab'a göre oturma süngeri daha kalın ve kolçakları daha lüks duruyor, mekanizma olarak bilmiyorum ama aynı olabilir. Alınır.

Dostum iki gündür bende bakıyorum sipariş vereceğim kararsız kaldım. Hawk almak konusunda kararlıyım ama fame modeli yeni çıkmış incelemesi yok future serisi de iyi yastıkları ayarlayamamak dışında bir problem görmüyorum kendi adıma kararsız bir şekilde sepette ikisini de bekletiyorum.

Future şu an 9K bandında indirimli gözüküyor. Fiyatlar koltuk için absürt lakin bu devirde yapacak pek bir şey de yok gibi.

Önerisi olan varsa ya da fame modeli ile ilgili görüşü paylaşırsa çok sevinirim.

Hocam ben fame modelini aldım. Koçtaş'da Yapı Kredi kartlarına peşin fiyatına taksit olarak da alınabiliyor bilgin olsun.

Fame modeli dün elime ulaştı fab serisine göre kolçakları daha kaliteli sanırım ve süngeri daha kalın gayet şık sağlam duruyor 4 saatlik oturmada biraz ağrı yaptı ama zamanla sünger şekilleniyor diye söylendi o hafif sertlik giderse bu piyasada 8k ya direk alınır 2-3 gün kullanımdan sonra yorumu güncellerim

Hocam ben fame modelini aldım. Koçtaş'da Yapı Kredi kartlarına peşin fiyatına taksit olarak da alınabiliyor bilgin olsun.
Dostlar bende dün gece future serisinden sipariş geçtim sabah kargolandı. Alt mekanizma ve renkten dolayı onu tercih ettim.

Amazon üzerinden sipariş ettim. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı var.

Memnun musunuz 7500tl şuan.
Dostlar bende dün gece future serisinden sipariş geçtim sabah kargolandı. Alt mekanizma ve renkten dolayı onu tercih ettim.

Amazon üzerinden sipariş ettim. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı var.
Memnun musunuz 8750tl şuan.

Memnun musunuz 7500TL şu an.

Memnun musunuz 8750TL şu an.

Merhaba 1 aydır future serisini kullanıyorum. Gayet memnunum rahat yatırıyorum eğilip kalkıyor hiç gıcırtı düşme hissiyatı duymadım. Rahatlık konusunda sert olduğunu düşünenler oluyor sertlik gayet iyi uzun oturma sürecinde ağrı yapabilir kısmı olarak ancak ben yaşamadım. Mobilya firmasında mühendis olduğum için açıklık getirmek istiyorum sünger yoğunluğu iyi olduğunu düşünüyorum ancak kullanılan kumaşın sert (esneme payı düşük) olmasından kaynaklı sert bir hissiyat veriyor. Bu kumaşın ömrünü uzun tutmak için uygulanan bir durum. Daha esnek bir kumaş kullanılıp daha yumuşak da tutulabilirdi ancak bu durumda kumaş kısa zamanda özelliğini kaybeceği için bu şekilde olması daha iyi. Bende çalıştığım yerden kendime 2'lik sünger ile minder yaptırdım kullanıyorum.

Daha 1 ay içinde herhangi bir gıcırtı ses duymadım olduğu taktirde yanında gelen yağ ile bakım yapılması gerekiyor. Kurulum esnasında yanınızda ikinci bir kişi olması kolaylık olabilir. Sırt dayama kısmı bir tık ağır ancak tek kişi kurulum da pek imkansız görünmüyor.

Rahatlık konusuna gelirsek ben çok rahat olduğunu düşünüyorum. Sipariş verirken kol pedi de aldığım için kol pedsiz kullanmadım. Kol pedi almanızı da şiddetle öneririm. Kolçaklar sert plastik üst yüzeyi yumuşak yapıda olsa da kol pedi ile kullanmak büyük derece fark yaratır.

Aklına takılan başka bir şey olursa sorabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…