Hawk Gaming chair alınır mı?

Bugün giderek deneyerek hawkın kırmızı deri versiyonunu aldım. Gerçekten çok rahat kolçakları olsun bu fiyata alınabilecek en iyi koltuk

Tabii ki rahat olur.
Bu arkadaş her yerde Hawk övüyor.
Alındıktan sonra oturma yeri sert diye çok fazla şikayet geliyor, alınmaz.
Bu arkadaş da Her konuda Hawk yeriyor.

Kendim de koltuk almayı düşündüğüm için çoğu konuyu okudum. Herkes farklı şeyler yazıyor. Birisi diyor rahat diğeri diyor çok sert. Bazıları oyuncu koltuğuna para vermeyin ofis koltuğu alın diyorlar ama attıkları koltuğun değerlendirmesi 3.5/5.. Yani gidip denemeden almak pek doğru değil. Benim öyle bir şansım olmadığı için ilk indirime gireni alıp geçeceğim artık.

Güne hangi koltuğu almalıyım diye girdim böyle bir fikirle bitiriyorum. Katılmadığınız haksız olduğumu düşündüğünüz yer varsa lütfen belirtin.

Bu arkadaş her yerde Hawk övüyor.

Bu arkadaş da Her konuda Hawk yeriyor.

Kendim de koltuk almayı düşündüğüm için çoğu konuyu okudum. Herkes farklı şeyler yazıyor. Birisi diyor rahat diğeri diyor çok sert. Bazıları oyuncu koltuğuna para vermeyin ofis koltuğu alın diyorlar ama attıkları koltuğun değerlendirmesi 3.5/5.. Yani gidip denemeden almak pek doğru değil. Benim öyle bir şansım olmadığı için ilk indirime gireni alıp geçeceğim artık.

Güne hangi koltuğu almalıyım diye girdim böyle bir fikirle bitiriyorum. Katılmadığınız haksız olduğumu düşündüğünüz yer varsa lütfen belirtin.
Valla eski mesajlara bakabilirsin benim xDrive önerme sebebim reklam değil, sadece sürekli sırf kumaş diye Hawk reklamı yapanlara sözüm. Bende senin gibi uzun zamandır bakıyorum koltuklara dün xDrive 15'li aldım. Açıkçası o kadar para vereceksem kaliteli bir şey olmasını tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı