Hawk Gaming Chair Future nasıldır?

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Satış sitelerinde okuduğum yorumlar, kullanıcıların inceleme videolarından vs. yola çıkarak bu ürünü sipariş ettim. Siz değerli Technopat Sosyal üyelerinden bu koltuğu kullanan varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum. Artıları ve eksileriyle bahsederseniz memnun olurum. Son olarak boyun yastığı hakkında herkes taş gibi, çok sert falan demiş. Bu ne kadar doğru?

Kumaşsa ve renkli bişi aldıysan leke tutar, temizliği çok zor. Az terlemeye çalış :).
Siyah rengini aldım. Koltuk ve halı yıkayabilen bir makinem var, gerekirse onunla temizleyebilirim. Çok terleyen biri değilim. Kumaş olduğu için zaten daha az terletir deriye göre.

Siyah rengini aldım. Koltuk ve halı yıkayabilen bir makinem var, gerekirse onunla temizleyebilirim. Çok terleyen biri değilim. Kumaş olduğu için zaten daha az terletir deriye göre.
Makinan varsa ne güzel. Leke tutma harici - yazabileceğim bir şey yok benim tarafımdan. Hayırlı olsun koltuğun.

Geri
Yukarı