Hawk Gaming chair oyuncu koltuğu alınır mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar merhabalar. Linkini bırakmış olduğum koltuklardan birini almak istiyorum sizce alınır mı? Alınmaz ise ne önerirsiniz? İkisi arasından deri olan mı kumaş olan mı tercih edilmeli? Antalya da yaşıyorum ve yaz ayları epey sıcak geçiyor her ne kadar klima da olsa terletme deri yapar mı? Hangisi daha rahat olur? Bütçem ortalama 1300 TL.

Bu koltukları direkt şahin büro mobilyaları atolyesine giderek bizzat deneme şansı buldum ve almaya karar verdim kesinlikle parasını hak ediyor diyebilirim boyum 1.87 kilom 67 bel deteğiyle birlikte çok rahat ediyorum boyun yastığı boynuma değiyor bende kkumaş olan var deriyi de denedim kumaş olanın hissiyatı çok iyi geldi deriye göre ayrıca terletmeyeceği için çok iyi bir seçim oldu benim açımdan kesinlikle tavsiye ederim.

bende fab-v1 aldım bakalım
Bu koltukları direkt şahin büro mobilyaları atolyesine giderek bizzat deneme şansı buldum ve almaya karar verdim kesinlikle parasını hak ediyor diyebilirim boyum 1.87 kilom 67 bel deteğiyle birlikte çok rahat ediyorum boyun yastığı boynuma değiyor bende kkumaş olan var deriyi de denedim kumaş olanın hissiyatı çok iyi geldi deriye göre ayrıca terletmeyeceği için çok iyi bir seçim oldu benim açımdan kesinlikle tavsiye ederim.
Hocam koltuk rahat mı? Sünger kısımları ince gibi tavsiye eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı