Hawk vs xDrive

fistukluBaklava

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, bir oyuncu koltuğu alacağım. Hawk ve xDrive arasında gidip geliyorum. Hawk için Fab v6, xDrive için 15'li modelini düşünüyorum, sizce hangisi alınmalıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
XDrive 15'li alınmaz. Arkadaşımda vardı onun deneyimlerininden yola çıkarak söylüyorum, 6. ayında koltuk çökmüş resmen. Ve çok da kilolu olmayan birisi. Ve derisi çok kolay deforme oluyordu. Hawk da gereksiz pahalı gibi. En iyi koltuk Zio Gaming Custom bence. İçini kumaş dışını deri yapın hiç bir sıkıntısı kalmaz. Zio bakın, ama olmaz derseniz Hawk.

xDrive 15'li alınmaz. Arkadaşımda vardı, 6. ayında çöktü koltuk resmen. Ve çok da kilolu olmayan birisi. Ve derisi çok kolay deforme oluyordu. Hawk da gereksiz pahalı gibi. En iyi koltuk Zio Gaming Custom bence. İçini kumaş dışını deri yapın hiçbir sıkıntısı kalmaz. Zio bakın, ama olmaz derseniz Hawk.

Teşekkürler ben aynı zamanda kilolu da biriyim bunu da göz önünde bulunduracağım.

7-8 aydır Hawk Fab serisi kullanıyorum ve çok memnunum.

Sağolun hocam

Kaç kilosunuz hocam. Hawk fab serisinde 100 kilo üstü performansın çok düştüğü söyleniyor.
XDrive ve Hawk kilolar için iyi değil. Zio Gaming'de yarasa mekanizma seçerseniz bayağı bir kiloya kadar dayanır.

Geri
Yukarı