Hawk vs xDrive

Bu model yeni çıktı çünkü ve marka olarak da yeniler ama Trendyol'da satan bir modeli var ve en çok satan koltuklardan buradan baz alarak markanın kalitesini tahmin edebilirsin.

Hocam şimdi babamla da konuştum bütçeyi arttirabilirim zio olabilir. Hangi modeli ve neler eklenmeli sizce XL kesin olacak buna ek ne eklenmeli.

Hocam şimdi babamla da konuştum bütçeyi arttirabilirim zio olabilir. Hangi modeli ve neler eklenmeli sizce XL kesin olacak buna ek ne eklenmeli.

Silikon teker ve kol desteği ekle silikon tekerin dış üst kısmı metal kendi tekeri plastik bende o plastik tekerlerden vardı 2 tane kırdım ve hiç dayanıklı değiller onun dışında kol desteği alabilirsin.

Hocam biraz araştırdım da zio da sanki çok iyi değil gibi şikayet var bayağı.

İstediğin markanın sonuna şikayet diye aratırsan illa memnun olmayan ya da sorun yaşayan birçok insana denk gelirsin o şekilde karar verme ayrıca zio yayıncıların yarısına sponsor ve yedek parça satışı yapan nadir firmalardan o yüzden kafanda bir soru işareti oluşmadan alabilirsin.

İstediğin markanın sonuna şikayet diye aratırsan illa memnun olmayan ya da sorun yaşayan birçok insana denk gelirsin o şekilde karar verme ayrıca zio yayıncıların yarısına sponsor ve yedek parça satışı yapan nadir firmalardan o yüzden kafanda bir soru işareti oluşmadan alabilirsin.
hocam böyle uygunmudur sipariş vereyim mi böyle

Dosya Ekleri

• n.PNG
    n.PNG
    36,8 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı