Hayabusa için hangi tür ehliyet gerekir?

Hocam sese bakıyorsanız Triumph Daytona 675 veya 675R modeline de bakabilirsiniz. Islık sesi var Triumph'un 3 silindirli motorlarında. Ben çok seviyorum. Arrow marka egzoz takıldı mı da çok güzel bir sesi oluyor.

Hocam kaç yaşındasınız ve kaç yıllık motor sürüyorsunuz? Eğer genç ve amatörseniz sürebileceğiniz motorlar değil bu kategori. Hayabusa ve Ducati'den bahsediyorsunuz ve 1200'lük makineler. Adamı sümük gibi tükürür bu motorlar.

Yok hocam, daha bu motorlar için var gibi ama şimdiden fikir alışverişi yapmak istiyorum. Ukrayna getirmeyi düşünüyorum.
Neyse arkadaşlar sizi yarın da bekliyorum. Cümleten iyi akşamlar.

@TheLegends Hayabusa veya başka bir motosiklet önerisi istiyorsunuz. Ya yaşınız küçük ve bu konuyu açtınız ki en mantıklısı bu, ya da biraz ölmeyi bayılmak sanan kişilerdensiniz. 50-100cc motor kullanan adam bile bilir bu olayın ciddiyetini. En iyi ihtimalle kafanıza geçer, 3. derece yanıkla dolaşırsınız aylarca. Kötüsünü detaylandırmaya gerek yok, kıyma olursunuz. Hiçbir elektronik desteği olmayan bir motor olan Hayabusa'yı alacak adam burada konu açmaz. Zaten tozunu yemiş yutmuş olması gerekir veya bu hayattan beklentisi sıfır olmalı.

Geçen sene pistte deneyimleme şansım oldu hayabusa denen canavarı.

Sıfırdan yüze doğru aldığım ivme ve hızlanmayı 5 saniye civarı test etmem yetti ve arttı, motoru sağa çektim, eğitmene anahtarı uzatıp teşekkür ettim.

Geri
Yukarı