Hayal gücünün olmaması

victorfrn

Hectopat
Arkadaşlar selam son 1 haftadır kursa gidiyorum oradaki öğrencileri tanıma fırsatı oldu. Hepsinin resim çizdiğini görüyorum fakat adamların yaratıcılığı yok denecek kadar az ciddi ciddi. Lan diyorum ben bu şekilde resim çizme yeteneğim olsaydı neredeyse her günü bir resim sığdırırdim. Adamlar obje ve göz çözmekten dışarı çıkamıyorlar yoksa benim görüşüm mü yanlış ne diyorsunuz buna ahali?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sinirlendiğim şey de şu anki yaptığınız şey. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Aynı o hesap. Millete atıp tutacağınıza siz de bir şeyler yapın. Picasso çıkmasını beklemiyorsunuz herhalde oradan?

Benim sinirlendiğim şey de şu anki yaptığınız şey. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Aynı o hesap. Millete atıp tutacağınıza siz de bir şeyler yapın. Picasso çıkmasını beklemiyorsunuz herhalde oradan?
Altyapı düzgün olmayınca binanın geri kalanıda sorunlu olur.

Benim demek istediğimi anlamadın. ben daha yeni başladım ama adamlar yıllardır çiziyorlar ama hala obje ve portre nin ötesine çıkamıyorlar. Verilen eğitimden de kaynaklı tabi ki de ama sanatta geri kalmamızın sebebi bu yeni şeyler denenmiyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı