Hayali bir siyasi parti

Makas atan bmwcileri patlatma derneği (MABPD)

Mercedesçiler olarak lastiğinizi makasın yönünün tam tersine kırarak arkadaşı beyaz ışığı görmesini sağlayabilirsiniz.

Bilim ya da ...gidin partisi
BSP

Çocuk yapma sınırı maksimum 3 durumu çok iyi olmayanların maksimum yapacağı çocuk sayısı 1.
Kararlarda sadece ülkenin çıkarları düşünülecek din görüş filan sallayın. Ülkelerle çıkar ilişkisi düşünülecek kimseye kardeşim denmeyecek.

Bunlar daha başlangıç :D

GİSK (güncel işletim sistemi kullan) partisi. Amacımız Windows 7 ve aşağısı kullanan kişilerin bilgisayarlarına 8.1 yükletmek yüklemeyenlere zorbalık yapmak.

GİSK (güncel işletim sistemi kullan) partisi. Amacımız Windows 7 ve aşağısı kullanan kişilerin bilgisayarlarına 8.1 yükletmek yüklemeyenlere zorbalık yapmak.

Windows NT'ye kadar yolum var.

NEVSAP
"Ne Varsa Satacağız Partisi"

İdeolojik olarak Liberalizmi benimseyen ve kamucu bütün organları özelleştirecek bir parti.

Vergi sabit %2,5.
İstanbul iki bölgeye ayrılacak.
İstanbul'a giriş çıkışlar ücretli/vizeli olacak.

Özel şirketler Türkiye haritasında belirli parametreler ile dağıtılacak. Şehirlerin altında o şehre kurulacak firmanın logosu olacak. O şehirde üretim ve istihdam yaratılacak. Nüfus Türkiye'ye eşit dağıtılacak.

Mültecilere özel kimlik çıkarılacak ve kayıt altına alınacak. 81 ile şehir nüfusu oranlanarak eşit dağıtılacak ve çocuklar Türk okullarında eğitilerek asimile edilecek. Aynı sokakta belirli orandan fazla aynı milletten mülteci barınamayacak. Şehirlere de dengeli dağıtılacaklar.

Partimin bir ismi şu anlık yok. Fakat yapacaklarım sırasında dini kullanıp para içinde yüzenleri, ülkede ağaç bırakmayıp her yeri rant yapan inşaat şirketlerini, halkı her geçen gün daha yoksullaşıyorken zenginliğine zenginlik katanlar ile mücadele etmek olurdu.

Geri
Yukarı