Hayalinizdeki araba nedir?

Evo 9 için sol böbreğimi verirdim. Dehşet bir makine bence.
1644749514731.png

Evet haklısınız, normal şartlarda beni ilgilendirmez. Fakat tepki göstermeden önce şunları dikkate alın lütfen:
Üye isminiz bir erkek adı, ama profil imajı nemuri kayama isimli kurgusal bir bayana ait ve "erkek" üyelerin "dikkatini hemen çekecek bilinen iki ögeyi sergiliyor." Japon'ların "anime" denilen çizgi sanatı, maalesef fuhuş barındıran öteki çizgi sanatlarından bazı izler taşıyabildiği için bu küçük ayrıntılar birtakım sakıncalar getirir. Bu forumda böyle ögelerin hiç olmaması gerektiğini düşünüyorum, burası ağırlıklı olarak teknoloji ve bilişim dünyası ile ilgili bir forumdur çünkü. Lütfen anlamaya çalışın, bir erkek anime karakteri veya kostümü seçilse sanırım bir sorun oluşturmazdı. Amacım kırıcı olmak değildir, sadece bir hatırlatma yapmaktır. Saygılar.

Benim anlamadığım moderatörler onaylamışken siz kimsiniz ki? Okurken sinirlendim uzun uzun açıklamışsınız bir de. Size ne? Siz yetkili misiniz? Teknoloji forumunda bu tarz şeyler olamaz diye nerede yazıyor.

Benim anlamadığım moderatörler onaylamışken siz kimsiniz ki? Okurken sinirlendim uzun uzun açıklamışsınız bir de. Size ne? Siz yetkili misiniz? Teknoloji forumunda bu tarz şeyler olamaz diye nerede yazıyor.
Asabi kardeşim hele bir soluklan bir sakin ol. Forumlarda elbete fikir özgürlüğü vardır, çoğu kez bilgi paylaşımları yapılsa da kaçınılabilir olmasına rağmen çatışmalar da ortaya çıkabilir. O kadar büyütmeye gerek de yoktur çünkü zaman geçince savunduğunuz şeylerin yanlış olduğunu görme ve terketme ihtimali her zaman vardır. Fakat sizi rahatlatmak adına ifade edeyim: Ben de bir hiçim, beni kişisel olarak hiç ilgilendirmez ama fikirlerimi ifade etmeye herkes kadar hakkım vardır, forumun zaten resmî bir yetkilisi de değilim, ama fikirlerimi ifade etmeye tek yetkiliyim, teknoloji forumlarında bu tarz şeyler olamaz diye bir yerde yazdığını ben de bilmiyorum ama muhtemelen var olabilir diye düşünüyorum, yoksa düşünmemeli miyim? Saygılar, sağlıkla kalın:)

O kadar para verip 180 ile sınırlı kalmak ve iç tasarım hoşuma pek gitmedi fakat sağlamlık olarak da cok gereksiz övülüyor gibi geliyor gorunuşte tank.

Alamasam bile kiralamak bile yeter.

Beni tatmin ediyor, sence kötü bence iyi bilmem ileride görüşüm değişir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı