Hayalinizdeki araba nedir?

ehliyetim yok , babamın kullanmamı istediği bir arabası var, hayatımda hiç araba sürmeye heveslenmedim ve ehliyet almayı planlamıyorum fakat yine de Aventador serisi güzel duruyor.

Passat D segment, fakat arteon D+(D Plus) segmentinde yer alıyor. A5 sportback gibi yani, Passattan daha iyi klasmanda. Passat D segment, yani insignia veya avensis gibi. Kasası farklı bir araba bir kere arteon, daha nasıl bir değişiklik olabilir sizce passata göre? Zaten fiyatlarda kendini belli ediyor, hangi arabanın iyi olduğunuArteon çok çok daha iyi bir otomobil. B8 highline passata bindim, çok tok,çok kaliteli bir araba. Arteon daha sonra çıktı ve aynı klasmanda bir araç değil. Bu yüzden arteon

D+ diye bir şey olduğunu sanmıyorum. Aynı araba, aynı motor, aynı şasi. Sevin hocam da rica ediyorum bana daha iyi demeyin. Ona vereceğim paraya bi Impreza WRX, Audi TT Quattro falan alırım. Önceden de yazdım, fiyatı yüsek çünkü ticaret işi bu, daha iyi olduğu için değil.

Daha pahalı=daha iyi mi demek? 2016 Impreza WRX STI 550 bin desek, sizin Arteon' dan kat kat daha iyi bir araç ama daha ucuz.

B8 highline passata bindim, çok tok,çok kaliteli bir araba.
Ben de 2.0 dizel 2015 Passat kullandım (full paket, yok yok). Sürüşünü hiç sevmedim. Ne çekişi hissettiriyor ne de içi rahat. Basit SUV'lerin bile sürüş hissiyatı daha güzel bana göre.

İkisi de D klasmanı bunun + sı - si yok. Göz boyamak için daha güzel tasarlamışlar. Passat ama güzel gözükeni başka bir farkı yok. Bu otomobiller hakkında bilgileri de Türk otomobil kanallarından almayın. Hangi arabayı sürseler gösterseler çok iyi çok güzel diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…