Hayalinizdeki araba nedir?

ehliyetim yok , babamın kullanmamı istediği bir arabası var, hayatımda hiç araba sürmeye heveslenmedim ve ehliyet almayı planlamıyorum fakat yine de Aventador serisi güzel duruyor.

İç dizaynı aynı. (Üstteki passat, alttaki Arteon)

Eki Görüntüle 627703

Koltuk döşemesi hariç arka dizayn aynı:

Eki Görüntüle 627704

Küçük ayrıntılar dışında dış boyutlar ve genel hatlar aynı:

Eki Görüntüle 627705
Eki Görüntüle 627706

Kullanılan motorlar bile aynı.
Eki Görüntüle 627707

Motor aynı olduğu için değerler birbirine yakın, ama Passat daha hafif olduğu için hem hızlanmada hem yakıt tüketiminde daha iyi. (Soldaki değerler Passat, sağdaki değerler Arteon)
Eki Görüntüle 627708

Her şeyi geçtik şanzıman bile aynı. Ford Kuga 2013 ile 2014 Fiesta ST'de aynı motoru kullanan Ford bile farklı şanzımanlar kullanmış her ikisinde. Sizin "lüks" Alman aracı para tuzağı çıktı.
Eki Görüntüle 627711

Sevebilirsiniz, ona karşı çıkma hakkım yok. Ama gelip bana Arteon daha iyi falan demeyin. 100 bin lira daha fazla verip daha kötü bir araba alıyorsunuz. Hadi söyleyin bakalım nesi daha iyi?

Cicili Passat. Peh.

Passat D segment, fakat arteon D+(D Plus) segmentinde yer alıyor. A5 sportback gibi yani, Passattan daha iyi klasmanda. Passat D segment, yani insignia veya avensis gibi. Kasası farklı bir araba bir kere arteon, daha nasıl bir değişiklik olabilir sizce passata göre? Zaten fiyatlarda kendini belli ediyor, hangi arabanın iyi olduğunu👍Arteon çok çok daha iyi bir otomobil. B8 highline passata bindim, çok tok,çok kaliteli bir araba. Arteon daha sonra çıktı ve aynı klasmanda bir araç değil. Bu yüzden arteon🙂

1596197156059.png

1596197166269.png

1596197245875.png

Passat D segment, fakat arteon D+(D Plus) segmentinde yer alıyor. A5 sportback gibi yani, Passattan daha iyi klasmanda. Passat D segment, yani insignia veya avensis gibi. Kasası farklı bir araba bir kere arteon, daha nasıl bir değişiklik olabilir sizce passata göre? Zaten fiyatlarda kendini belli ediyor, hangi arabanın iyi olduğunu👍Arteon çok çok daha iyi bir otomobil. B8 highline passata bindim, çok tok,çok kaliteli bir araba. Arteon daha sonra çıktı ve aynı klasmanda bir araç değil. Bu yüzden arteon🙂
D+ diye bir şey olduğunu sanmıyorum. Aynı araba, aynı motor, aynı şasi. Sevin hocam da rica ediyorum bana daha iyi demeyin. Ona vereceğim paraya bi Impreza WRX, Audi TT Quattro falan alırım. Önceden de yazdım, fiyatı yüsek çünkü ticaret işi bu, daha iyi olduğu için değil.

Daha pahalı=daha iyi mi demek? 2016 Impreza WRX STI 550 bin desek, sizin Arteon' dan kat kat daha iyi bir araç ama daha ucuz.

B8 highline passata bindim, çok tok,çok kaliteli bir araba.
Ben de 2.0 dizel 2015 Passat kullandım (full paket, yok yok). Sürüşünü hiç sevmedim. Ne çekişi hissettiriyor ne de içi rahat. Basit SUV'lerin bile sürüş hissiyatı daha güzel bana göre.

İkisi de D klasmanı bunun + sı - si yok. Göz boyamak için daha güzel tasarlamışlar. Passat ama güzel gözükeni başka bir farkı yok. Bu otomobiller hakkında bilgileri de Türk otomobil kanallarından almayın. Hangi arabayı sürseler gösterseler çok iyi çok güzel diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı