Hayalinizdeki araba nedir?

1968 Dodge Charger.

Buyer_1968ChargerRT_Mecum1.jpg

Bundan acaba Türkiye'de var mı bu kondisyonda. Toretto Spec Charger.
Ülkemizde canlı olarak Charger görmüşlüğüm var ama hepsi 1969 modeldi. Hatta Caddebostan'da "General Lee" görmüştüm.

f5c2db7399fe63a49ad892bb61f8c17c.gif

Hızlı ve Öfkeli'de Toretto genellikle 1970 model kullanıyor, Brian ile ayrıldığı sahnede gri 1968 kullanmıştı.

Ülkemizde canlı olarak Charger görmüşlüğüm var ama hepsi 1969 modeldi. Hatta Caddebostan'da "General Lee" görmüştüm.

Eki Görüntüle 753456

Hızlı ve Öfkeli'de Toretto genellikle 1970 model kullanıyor, Brian ile ayrıldığı sahnede gri 1968 kullanmıştı.
Evet hatta Amerika'da o zamanlar bu araçların çoğu hurda ve pas yığını olmuş. Ayrıca ilk film için 2 ya da 3 tana orijinal Charger ,3 tane replika Charger olmak üzere 6 tane kullanılmış hatta bunlardan 3 ya da 4 tanesi çekimlerde perte çıkarılmış, daha sonra özel kalıp üretip replikalarını çoğaltmışlar sonraki filmlerde kullanılması için yanlış hatırlamıyorsam.

Polat'ın X5 uzun zamandır görmemiştim hatta hatırlamıyordum bu aracı. Sağol tekrardan hatırlattığın için. Bir de Süleyman Çakır'ın E38 L7'si var 34 TK 053 plakalı hatta bu plaka Deli Yürek'teki Gümüş renginde Bir E39'da imiş ve o E39'un sahibi aracı satıp Kendisinin Sahip olduğu ve Çakır'ın L7'sine takmış.

Polat'ın X5 uzun zamandır görmemiştim hatta hatırlamıyordum bu aracı. Sağol tekrardan hatırlattığın için. Bir de Süleyman Çakır'ın E38 L7'si var 34 TK 053 plakalı hatta bu plaka Deli Yürek'teki Gümüş renginde Bir E39'da imiş ve o E39'un sahibi aracı satıp Kendisinin Sahip olduğu ve Çakır'ın L7'sine takmış.
Bu tarihi bilgi için ben de teşekkür ederim. İlginçmiş. Gerçi iki dizinin de yönetmeni aynıydı. Çok ta ilginç olmuyor bu durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı