Hayalinizdeki Oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes kendi fikrini belirtmekte özgür, bu mesajı tartışmaya sokacak kişiler bunun altına yorum yapacak kişilerdir.
Bir insan eğer düşüncesini ileri sürüyorsa başkalarının düşüncesini de önemsemeli.

Nfs tarzı bir sokak yarışı oyunu isterdim.
Hikayesi: küçükken geçirdiği trafik kazası sonucu ailesini kaybedince arabalara bir daha binmeyen karakterimizin (kendisi bir polis) kendine verilen bir görev sonucu bir araba çetesine casus olarak gönderilmesi ve burda ilk kez araba sürmesi... Gibi

Kışkırtmaya ortam hazırlayan kişi ben değilim inanır inanmaz beni bağlamaz fakat saygılı olmak zorunda. Zaten tavrını şu sözüyle ortaya koyuyor: ''Bize bunu gerçek gibi sunup bizi kullanan insanlarla savaşan bir kahramanın oyununu oynamak isterdim.''

Bir insan eğer düşüncesini ileri sürüyorsa başkalarının düşüncesini de önemsemeli.

İnsanları günde beş vakit namaz kılmaya çağıran camiler inançsızları da düşünüyor mu bunu yaparken ?

Kışkırtmaya ortam hazırlayan kişi ben değilim inanır inanmaz beni bağlamaz fakat saygılı olmak zorunda. Zaten tavrını şu sözüyle ortaya koyuyor: ''Bize bunu gerçek gibi sunup bizi kullanan insanlarla savaşan bir kahramanın oyununu oynamak isterdim.''
Asıl saygısızlık yapan sizlersiniz, bu mesajı siz öyle görüyorsunuz.

İnsanları günde beş vakit namaz kılmaya çağıran camiler inançsızları da düşünüyor mu bunu yaparken ?
Yüce Allah (c.c.) herkese bir kitap göndermiş. Onu dinleyip dinlemeyenler beni ilgilendirmiyorlar. Eleştirim çok kötü tartışmaya yer açacak gibi. Özür dileyip gidiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı