Hayalinizdeki Oyuncu Odası

196949.6df5e5f470a35837e1cc699dffe25553.1600.jpg

Oyun oynadığım yer benim için oyuncu odasıdır zaten. Adına oyuncu odası demek için 2-3 LED'e, renkli duvarlar ve posterlere ihtiyaç duymuyorum.
Sonuna kadar aynı fikirdeyim,[emoji75] ama mini bir buzdolabı olsaydı odanın içinde güzel olurdu uzay mekiği tarzı şeylere veya pavyona çevirmeye gerek yok.[emoji56]

Bunun dışında başka bir oda fikrin var mı?

Şuanda özel tasatımlar dışın'da pek yok. America da yaşadığımız için fiyatlar da ucuza geliyor. Zaten Youtube dan gelen paraları eve harcıyoruz özel tasarımları gösteremem fakat şuna benzer 4-5 odadan oluşacak bir ev yapmayı planlıyoruz. 1 adet Grup yayın ve video odası ve kişisel odalardan oluşacak bir ev olacak.

Not: Şuan bayram nedeni ile Türkiye'deyim

Dosya Ekleri

• 11-light-gamer-room-homebnc-702x336.jpg
    11-light-gamer-room-homebnc-702x336.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 214
  • interior-pc-gaming-setup-ideas-best-25-gaming-on-pinterest-beautiful.jpg
    interior-pc-gaming-setup-ideas-best-25-gaming-on-pinterest-beautiful.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 181
  • small-space-video-game-room-ideas-e1490847221107.jpg
    small-space-video-game-room-ideas-e1490847221107.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 224
Öyle bir hayalim yok. Koltuğum rahat olsun yeter. ;)
Banada lazım be hocam plastik sandalye kullanıyorum kısa geliyor 2 tane üst üste kullanıyorum masa desen çok küçük fare hareket ettirecek yerim yok. Klavye 17-18 senelik ama iş görüyor masa küçük klavye çok büyük klavye mekanik olabilir tam anlayamadım ama 18 sene dayandiysa bı ihtimal. Fare trust 30tl bişey pek kaliteli sayılmaz. Monitör görüntü şekil ama sıkıntı çıkarmaya başladı 1050ti ile HD kullaniyordum out of range falan diye sıkıntı çıkardı. Monitör benq günümüzde kullandığı genel tasarım anlayışında. Kısacası PC hariç ekipmanlar çöp.

Selam, kasanın modelini biliyorsanız yazabilir misiniz?
In Win 303:

Biraz eski olduğu için artık stoklarda kalmamış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı