Hayalinizdeki Sistem Nedir?

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Diyelim ki bilgisayar toplayacaksınız ve sınırsız paranız var (bilgisayar toplamak için) nasıl bir sistem toplardınız? Ortaya neler çıkıcak gerçekten merak ediyorum. Ayrıca hayali sistem konusunun yasak olduğunu da biliyorum ama adminler izin verirse herkes hayalindeki sistemi yazsın, toplanabilecek en üst düzey sistemleri görelim. :aşk::):)

İmkanım olsa 20bini geçmeden sadece kasa olarak bu sistemi toplardım.

asdasd.jpg

yada

asdasd.jpg

Bütün parçaların en iyi olanını ayıkla, mümkünse iki ekran kartı olsun. 3 monitörlü olursa çok hoş olur. Ayarları çekelim ultraya gelsin 100-200 FPS yeterlidir :) Çok şey istedik sanki :D

IMG_8291.jpg
IMG_8290.jpg
Bütün parçaların en iyi olanını ayıkla, mümkünse iki ekran kartı olsun. 3 monitörlü olursa çok hoş olur. Ayarları çekelim ultraya gelsin 100-200 FPS yeterlidir :) Çok şey istedik sanki :D
Benim hayalimdeki sistemi tarif etmişsiniz hocam. Bende konuyu açtıktan sonra akşama kadar uğraştım. 40.000TL tuttu, 15.000TL eklesem sıfır Fiat Egea :D:D:ROFL:.

Hayali olur mu :D

Intel Core i7-6900K
MSI X99 GODLIKE GAMING
CORSAIR VENGANCE LPX 16GB 3600 MHZ X2
ASUS ROG GTX1080 STRIX X4
WD 2TB 7200RPM 64MB X2
SAMSUNG 950 EVO 512GB X2
SILVERSTONE TUNDRA TDO2-E SIVI SOĞUTUCU
AEROCOOL XPREDATOR
AEROCOOL 1100W 80+ GOLD STRIKE
AEROCOOL DEATH SLIENCE 12CM X6
WINDOWS 10 PRO TR
ASUS PG278Q ROG SWIFT X6
STEELSERIES APEX M800
STEELSERIES RİVAL 700
STEELSERİES QCK+ XLARGE
RAZER KRAKEN 7.1
LOGİTECH C930E

Bazı yerler hayali olabilir kusura bakmayın :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı