Hayalinizdeki toplama PC nedir?

Konudaki arkadaşlar niye bu kadar mütevazı yazmış? Arkadaşlar hayal kurmak bedava, konu sahibi "hayalinizdeki" demiş. :D
Çünkü gerçekten isteğim bu.

Gidip Threadripper sistem alınca ne halt yapacağım?
Kullanmayacağım güçlü parçaları alacağıma o parayı bağışlarım veya hastane, çeşme, camii falan yaptırırım.

Amacım duygu sömürüsü falan değil.

Çünkü gerçekten isteğim bu.

Gidip Threadripper sistem alınca ne halt yapacağım?
Kullanmayacağım güçlü parçaları alacağıma o parayı bağışlarım veya hastane, çeşme, camii falan yaptırırım.

Amacım duygu sömürüsü falan değil.
Ben para verdim de noldu, hem PSU hem de ekran kartı Coil Whine'lı. Ses dışında sıkıntısı yok ama nasıl canımı sıkıyor bir bilseniz...

MSI Gaming X GTX 1660 Ti.
Corsair 220T.
Intel i5 10400
ASUS ROG STRIX B460 anakart.
Be Quiet BK022 CPU sogutucu.
Samsung 870 M.2 SSD.
Seagate 1 TB HDD.
Corsair CV650 PSU.

İmzamdaki sistem hayalimden 1 eksik sistemdir :D. Sistemim aynı kalıp bir tek ekran kartı olarak GTX 1660 Super olsa yeter benim için.

Hocam merakımı mazur görün. Sistem iyi, iyi ama ekran kartı neden o kadar eski kaldı?
Ekran kartı eski sistemden kalma. Ekran kartını yükseltirim diye almıştım ama para sıkıntısıyla yükseltemedim ve böyle kaldı. Bu kral da iyi idare ediyor yine üzmüyor beni :D.
Önceki sistem;
i7 860
8 GB 1333 Mhz Everest Ram
GTX 660
bu kadarını hatırlıyorum. Küçüktüm, bilgisizdim bilgisayarcılara toplatmıştım sistemi. İlk önce R7 240 vardı. GTA 5 oynayacağımı söylemiştim ama GTA'nın G'sini oynayamıyordum. Sonra GTX 660 ile değiştirdiler. Ordan kalma :(

Geri
Yukarı