Hayat çalıcı oyun önerisi

CS'de tüm pusuları deneyebilirsiniz. Mesela ben kapının girişine pusup çıkanlara bıçak atmaktan zevk alıyorum.
Pompalıyla denenecek çok pusu var örneğin. Oyna oyna bitmez. Farklı açıdan bakın.

Arkadaşlar merhaba, birçok oyunum olmasına rağmen girip 5 dakika sonra çıkıyorum. The Witcher 3'te bile yaşadım bunu. Sizden isteğim bana böyle tüm gün beni başından kaldırmayacak, özellikle Online olacak ama hikaye de olur oyun önermeniz. Hatta ileride çıkacak oyunlardan biri de olur, çoğunu bilmiyorum zaten.
Broforce, Online demişsiniz ama. TF2'ye 300 saatimi gömdüm, CS:GO'ya 1000 saatimi gömdüm. Payday 2 de güzeldir.

CS'de tüm pusuları deneyebilirsiniz. Mesela ben kapının girişine pusup çıkanlara bıçak atmaktan zevk alıyorum.
Pompalıyla denenecek çok pusu var örneğin. Oyna oyna bitmez. Farklı açıdan bakın.
Nedense çok mantıklı geldi :D indirmeye koymuştum arkadaş oynayalım dedi diye, denemeye değer.
Broforce, Online demişsiniz ama. TF2'ye 300 saatimi gömdüm, CS:GO'ya 1000 saatimi gömdüm. Payday 2 de güzeldir.
PD2 oynanıyor mu ki hala?
TF 2'yi 5000 saat oynayan arkadaşım var 5 yıl içerisinde.
Yaşıyor mu hocam?

Geri
Yukarı