Hayat çalıcı oyun önerisi

GTA 5. Ya da Red Dead Redemption 2. Hmm, 90 GB fazla mı geliyor ? O zaman Bully çok güzel oyun. 60 saatim var. 60 saate hayat çalıcı oyun der misin ;)
Bully oynadım teşekkür ederim, ya normalde okey derim 90'a ama epic'te anlamadığım bir şekilde normal hızın yarısını alıyorum ki bu da cidden uzun oluyor.
Hocam Gold Rush oyunu çok zor bir oyundur. Saatlerce oynamanız gerekiyor bir eşya satın almak için. Sıkıcı olabilir ama altın severler için bir nimettir :D
Bir gameplay'ine göz atayım tam o zaman belki de sarar :D

Hocam hangi program bu?

NZXT Cam hocam. İndirdikten sonra oynadığınız oyunları ne kadar oynadığınızı da kaydediyor ancak asıl işi bilgisayar ile ilgili şeyleri göstermek örneğin sıcaklıktır, ekran kartı üreticisi, overclock vb.

Ayrıca oynayacağınız oyunu destekliyorsa CTRL+o yaparak MSI Afterburner gibi CPU yüzdelliklerine ve sıcaklıklarına bkaabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, birçok oyunum olmasına rağmen girip 5 dakika sonra çıkıyorum. The Witcher 3'te bile yaşadım bunu. Sizden isteğim bana böyle tüm gün beni başından kaldırmayacak, özellikle Online olacak ama hikaye de olur oyun önermeniz. Hatta ileride çıkacak oyunlardan biri de olur, çoğunu bilmiyorum zaten.
Online değil ama Gta 4 diyebilirim. 500 saatim var.

Bully oynadım teşekkür ederim, ya normalde okey derim 90'a ama epic'te anlamadığım bir şekilde normal hızın yarısını alıyorum ki bu da cidden uzun oluyor.
Hocam benim bilgisayarımın toplam alanı 140 GB filan olduğundan hiç kalkışmıyorum o tür oyunlar indirmeye :D bir şey değil reis. Madem bir mesaj daha yazıyorum, boş yazmayayım. Mafia 2 yükle. Hikayesini 11(sadece ilk oynadığımda. Yoksa tekrar bitirdim filan bayağı saatim vardı) saat oynadım. Sonra Zor modda tekrar oynadım. Ha bir de PalyBoy dergileri var. Bunları toplarsan hayat çalıcı oyun olabilir ;) içimden bir ses bunu da oynadın diyor da hadi bakalım...

Hocam benim bilgisayarımın toplam alanı 140 GB filan olduğundan hiç kalkışmıyorum o tür oyunlar indirmeye :D bir şey değil reis. Madem bir mesaj daha yazıyorum, boş yazmayayım. Mafia 2 yükle. Hikayesini 11(sadece ilk oynadığımda. Yoksa tekrar bitirdim filan bayağı saatim vardı) saat oynadım. Sonra Zor modda tekrar oynadım. Ha bir de PalyBoy dergileri var. Bunları toplarsan hayat çalıcı oyun olabilir ;) içimden bir ses bunu da oynadın diyor da hadi bakalım...
Oynadım oynadım :D Arkadaşım öyle bir övdü ki oynamazsam ayıp olurdu ki dediği gibi de güzeldi oyun. Tavsiye edecek birini arıyodum :D
GTA Online. Son 2 ayda neredeyse 250 saat oynadım, tavsiye ederim.
Fazla hacker var diyorlardı, öyle mi yoksa espri mi sadece?

Oynadım oynadım :D Arkadaşım öyle bir övdü ki oynamazsam ayıp olurdu ki dediği gibi de güzeldi oyun. Tavsiye edecek birini arıyodum :D

Fazla hacker var diyorlardı, öyle mi yoksa espri mi sadece?
Baya var. Sırtına keman mı takan dersi altına alevli klozet koyan mı dersin elektrik şoku (tam hatırlayamadım adını :D) verdi bir hileci bana bunların hepsini yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı