Hayat dersi veren film önerileri

lemom

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bu konu gibi bir konu daha açmıştım ve söylediğiniz filmleri izledim çok hoşuma gitti. Tekrardan sizlerden hayat dersi verecek bolca film önerileri istiyorum fakat yazmak için yazmayalım gerçektende izlenir bu bayağı güzel dediğiniz filmleri yazın :) izlediklerim:
Scarface,
Taxi driver,
American psycho,
V for vandetta,
Persona.

Merhaba. Bu konu gibi bir konu daha açmıştım ve söylediğiniz filmleri izledim çok hoşuma gitti. Tekrardan sizlerden hayat dersi verecek bolca film önerileri istiyorum fakat yazmak için yazmayalım gerçektende izlenir bu bayağı güzel dediğiniz filmleri yazın :) izlediklerim:
Scarface,
Taxi driver,
American psycho,
V for vandetta,
Persona.
Fight Club kesinlikle.

Scarface,
Taxi driver,
American psycho,
V for vandetta,
Persona.
Christian bale batman üçlemesi izleyebilirsin özellikle ilk ve 2. Film the dark night izlersen belki hayat dersi degil ama joker ile bakis acisi kazanabilirsin.

Ben geldim.
  • Bir erkeğin intikam için kendini yeniden inşa etmesi > Count of Monte Cristo
  • Irkçılık ve asimilasyona yeni bir bakış açısı > District 9
  • Fakir toplumlar içindeki yozlaşma ve sıyrılmaya çalışan insanların hikayesi > Elite Squad (Tropa Elite)
  • İyiler her zaman kazanamaz > Infernal Affairs
  • Adalet? > Law Abiding Citizen
  • İnsanın kendi kıyametini hazırlaması > 9 (animasyon)
  • Savaşla hayat arasına sıkışmış yaşam > Dead Presidents
Ve son olarak Lebanon (2009). Savaşın korkunç ve yıkıcı yanlarını anlatan İsrail yapımı bir politik dram. Mevcut zamanda bakış açınızı genişletecektir.

Fight club derinlikleriyle en iyisi, toplumdan ve işinden hayatından yozlaşmış bir adamın eril ve dişil kişilikleri arasında aslında hayatın boş ve anlamsız olduğu Tanrı'ya hiç ihtiyacı olmadığını anlatması modern toplumdan yozlaşan kişileri iyi anlatıyor, kitabı daha iyi derin mesajlarda ama olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı