Film önerileri

Melron

Centipat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Bana 10 tane gizem + bilim kurgu, 10 tane korku ve 10 tane Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter tarzı film önerebilir misiniz? 10 Tane olmak değil sadece bildiklerinizi yazsanızda olabilir.

Tepenin Gözleri (2006). İzlemediysen öneririm. Biraz ilginç gelebilir. Trailerı burada.

Son düzenleme:
Bana 10 tane gizem + bilim kurgu, 10 tane korku ve 10 tane Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter tarzı film önerebilir misiniz? 10 Tane olmak değil sadece bildiklerinizi yazsanızda olabilir.
Ben sana ortaya karışık yazayım hoşuna gidenlere bakarsın:
Prestige, Prisoners, Heat, Devil's Advocate, Arrival, Ex Machina, Her, Shutter Island, Se7en, Meet Joe Black, Constantine, Everything Everywhere All At Once, Enemy, Zodiac, Machinist, American Psycho, Ad Astra, Tenet, Predestination, In Time.

Ben sana ortaya karışık yazayım hoşuna gidenlere bakarsın:
Prestige, Prisoners, Heat, Devil's Advocate, Arrival, Ex Machina, Her, Shutter Island, Se7en, Meet Joe Black, Constantine, Everything Everywhere All At Once, Enemy, Zodiac, Machinist, American Psycho, Ad Astra, Tenet, Predestination, In Time.
Teşekkür ederim izleyeceğim muhakkak hepsini zamanım olunca.

Bana 10 tane gizem + bilim kurgu, 10 tane korku ve 10 tane Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter tarzı film önerebilir misiniz? 10 tane olmak değil sadece bildiklerinizi yazsanızda olabilir.

Hocam onu bunu bilmem scarface her türlü öneririm Mafia türünü seviyorsanız tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı