Hayat matrix gibi

Kendinize bir hobi edinin ya da kendinize bir şeyler katın, ne bileyim yazılım falan öğrenin bana aşırı asosyal biri gibi geldiniz bende matrix gibi hatta Free guy gibi hissediyorum ama bunun asosyallikten olduğunu biliyorum.
Evet kitap okuyorum tarih hakkında din vs olsun onları da okuyorum tarihte neler olmuş sınıfla alakam yok zaten herkes bir npc gibi sanki her gün aynı çok düşünüyorum.

Evet kitap okuyorum tarih hakkında din vs olsun onları da okuyorum tarihte neler olmuş sınıfla alakam yok zaten herkes bir NPC gibi sanki her gün aynı çok düşünüyorum.

Her gün aynı şeyleri yaparsanız aynı olur hocam her gün farklı şeyler yapın atıyorum çilekli gazoz içiyorsunuz her gün değişiklik yapın vişneli için.

Her günü aynı yapan sizsiniz.

okula/işe git, ye, iç, yat, tekrarla. Akıl sağlığını kaybet.
Her gün öyle.

Her gün aynı şeyleri yaparsanız aynı olur hocam her gün farklı şeyler yapın atıyorum çilekli gazoz içiyorsunuz her gün değişiklik yapın vişneli için.

Her günü aynı yapan sizsiniz.
Her gün aynıdır bunu değişik kılan insanlardır sadece fakat bir süre sonra her şey sıkıyor ne yapabilirim mesela sabahtan öğleye kadar okul eve gel dinlen telefona bak uyu ne yapsam zevk almıyorum artık her şey boş zevk şeyim gitti artık bu sistemin kölesiyiz anca ne yaparsak yapalım kendimizi tatmin ediyoruz anca ölüp gidicez ve hatirlanmiycaz bile.

Her gün öyle.

Her gün aynıdır bunu değişik kılan insanlardır sadece fakat bir süre sonra her şey sıkıyor ne yapabilirim mesela sabahtan öğleye kadar okul eve gel dinlen telefona bak uyu ne yapsam zevk almıyorum artık her şey boş zevk şeyim gitti artık bu sistemin kölesiyiz anca ne yaparsak yapalım kendimizi tatmin ediyoruz anca ölüp gideceğiz ve hatirlanmiyacağız bile.

O yüzden hatırlanmamızı sağlayacak şeyler yapmalıyız hocam.

Geri
Yukarı