Hayatı düzene sokmak için ne yapılmalı?

Ben 17-18 arasıdır diye düşünüyordum, bu yaşta yapacağın pek bir şey yok, evde vücut ağırlığınla spor yapabilirsin. Bir barfiks direği al boyuna barfiks çek vücudun düzelir, veya mekik-şınav çek.

Neden disslike attın @ecrinn19999 ne sorun var yazdığımda?

Yok çalışmayı dayatma, yok bunu yapma, yok piskoloğa git, ne yapsın avucunu açıp gökten para düşmesini mi beklesin?

Hayır gitsin ailesine danışsın :D

Ailesinde para olsa böyle yazar mıydı sence?

Anlamaz dostum boşuna kendini yorma. Büyük ihtimalle hayatı boyunca ailesiyle arası iyi olup hiç para sıkıntısı çekmemiş biri kendisi herkesi de böyle bir olay yaşayınca ailesinden destek alabileceğini sanıyor. Keşke öyle bir dünya olsa ama yok işte biz de rahat yaşamayı isterdik de çalışmaktan başka çaremiz yok.

Anlamaz dostum boşuna kendini yorma. Büyük ihtimalle hayatı boyunca ailesiyle arası iyi olup hiç para sıkıntısı çekmemiş biri kendisi herkesi de böyle bir olay yaşayınca ailesinden destek alabileceğini sanıyor. Keşke öyle bir dünya olsa ama yok işte biz de rahat yaşamayı isterdik de çalışmaktan başka çaremiz yok.
Haklısın dostum, herkes eşit şartlarda büyümüyor. Ben hem çalışıp hem okudum zamanında yapacak birşey yok.

Bilmiyorum ki hocam, sordum yeterince veriyoruz dediler verdikleri de okulda kantin parası.

Kantin paran ne kadar acaba, yazın çalışabilir misin? Ailen izin veriyor mu?

Kantin paran ne kadar acaba, yazın çalışabilir misin? Ailen izin veriyor mu?
İzin veriyor hocam, kantin param haftalık 500 TL günlük 100 TL.

Spora başlamana karşılar mı ? Hiç değilse eve dambıl seti aldırmaya çalıştır vücudun bir şekle girer onlarla çalışarak.
Değiller hocam ama yakında hiç spor salonu yok, kalitesiz bile olsa gideceğimde kalitesizde yok, dambıl evde var 5 kg onla çalışmaya başlarım en kötü.

Geri
Yukarı