Hayatı kolaylaştıran uygulamalar

cikolatalikedi

Hectopat
Makaleler
4
Benim önerdiğim hayatı kolaylaştıran 3 uygulama var.
1- Microsoft telefonunuz. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlıyor.
2- WhatsApp Web. Bazılarınız bilmiyor olabilir ama çoğunluk biliyordur. QR kod sayesinde telefonunuzdaki WhatsApp'a erişebiliyorsunuz.
3- Adobe uygulamaları. Edit yapabiliyorsunuz.
Devamı sizde...
Benim de hayatı kolaylaştıran uygulamalara ihtiyacım var bu nedenle bunları sizlerle birlikte paylaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord, arkadaşlarla buluşmanın basit hali.
İriun WebCam, telefonunuzu basitçe bilgisayara bağlayıp WebCam olarak kullanabiliyorsunuz.

Giyilebilir teknoloji kullandığım için Huawei Health. Honor Magic Watch 2 cihazımla uyku takibi, SpO2, spor etkinliklerim, aktivite durumum, stresim ve daha bir çok değeri ölçüp analiz edebiliyor, bence hayatı kolaylaştıran uygulamalardan giyilebilir teknolojilere sahip kişiler için.

Photoshop Express: Mobilde ufak dokunuşlar için ideal ve arayüzü kolay.

YouTube Go: Reklamsız ve videoları indirmenize olanak sunan YouTube uygulaması. Ufak Premium diyebiliriz. Tamamen ücretsiz.

Edit: YouTube Go, Premium gelince marketten kaldırılmış. Ben yıllardır kullandığım için telefonda duruyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-10-06-23-52-17-443_com.google.android.apps.youtube.mango.jpg
    Screenshot_2020-10-06-23-52-17-443_com.google.android.apps.youtube.mango.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 40
Benim önerdiğim hayatı kolaylaştıran 3 uygulama var.
1- Microsoft telefonunuz. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlıyor.
2- WhatsApp Web. Bazılarınız bilmiyor olabilir ama çoğunluk biliyordur. QR kod sayesinde telefonunuzdaki WhatsApp'a erişebiliyorsunuz.
3- Adobe uygulamaları. Edit yapabiliyorsunuz.
Devamı sizde...
Benim de hayatı kolaylaştıran uygulamalara ihtiyacım var bu nedenle bunları sizlerle birlikte paylaşıyorum.
Bu program sayesinde videoların veya ses dosyalarını istediğiniz şekilde kırpabilirsiniz. Sevdiğim bir şarkının 10-15 saniyelik bir bölümünü alarm sesi yapmak için keserken çok işe yarıyor.

Android
  • Snaptube: Çoğu sosyal medya platformundan video indirmenize yarıyor.
  • Picsart ve Eraser: Bu ikili birlikte iyi gidiyor. Biri arkaplanı silerken diğeriyle Photoshop yapabiliyorum. Kullanabilen bilgisayarda yapilabilenleri yapabilir.
  • Datuner: Özellikle ensturmanlarini akort edenlerin aşina oldugu bir program. Baglamami ve gitarımı bunla akort ediyorum.
  • Office lens: Özellikle odevlerin fotoğrafını PDF olarak yüklemede en büyük yardımcım.

Android
  • Snaptube: Çoğu sosyal medya platformundan video indirmenize yarıyor.
  • Picsart ve Eraser: Bu ikili birlikte iyi gidiyor. Biri arkaplanı silerken diğeriyle Photoshop yapabiliyorum. Kullanabilen bilgisayarda yapilabilenleri yapabilir.
  • Datuner: Özellikle ensturmanlarini akort edenlerin aşina oldugu bir program. Baglamami ve gitarımı bunla akort ediyorum.
  • Office lens: Özellikle odevlerin fotoğrafını PDF olarak yüklemede en büyük yardımcım.

Gitar için akortlamak için Gitar Tuna önerimdir.

Geri
Yukarı