Hayatım boyunca yaşadığım zorluklar

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun, siz lütfen üzülmeyin. Bunlar olmuş olsa bile içinizdeki o mutluluğu arayın. Bu şey söylemekle olmuyor, çok zor bir şey. Çok... Fakat imkansız değil, yapabilirsiniz. Eğer dertleşmek isterseniz, Discord hesabımı paylaşacağım. Umarım moderatörler ceza vermez, sürpriz bozan koyacağım.
[dc021x#6435]

İnsanları umursamadığın belli oluyor adam burada içini dökmüş senin yazdığına bak.

İnsanları umursamamamak mı? Sadece dedim ki okumaya üşendim şimdi okudum hastaymış rahatsızlığı varmış sanırım.

Biz de derdimiz var sanıyoruz Allah yardım etsin.

Geçmiş olsun kanka kusura bakma okumayamadım tamamını ama galiba rahatsızlığın varmış Allah şifa versin.

Allah güzel günlere çıkarır inşallah seni kardeşim. Buradan böyle konuşmamız kolay ama diyeceğim kendini harap etme. Hepimizin başına gelebilecek şeyler bunlar. Kendini küçük görme, hayatına kendinle barışık şekilde devam et.

Neden dedinki yani yüksek ihtimal arkadaş şu an üzgün ve sen bir de emoji koyuyorsun.

Ben genelde Sosyal'de açılan karı kız konularından sandım bu konuyu o yüzden öyle demiştim arkadaştan özür diledim zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…