Hayatım kötü ilerliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sorunum şu 10.sınıfa gidiyorum 2 yıldır doğru düzgün ders çalışmadım LGS'ye iyi çalışmıştım bir Ankara da fen lisesindeyim. Arkadaşlarımın arasına da pek giremiyorum en tembel benim ne yapsam çalışamıyorum notlarım düşük ilk sınavlara son gün çalışmıştım ortalamam 64 3 gün sonra 2.sınavlar başlayacak ve ben hiçbir şey bilmiyorum. Ailemin benden beklentileri var ama ne yapsam olmuyor onlarla da konuşmaya çekiniyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Hayatımda genel olarak kötü arkadaş eğlence falan hiçbir şey yok. Sadece oyun var ve sadece oyun oynuyorum sınıf arkadaşlarım hem derslerinde başarılı hem de yan olarak basketbool yazılımcılık gibi şeylerle de uğraşıyorlar ama benim uğraştığım hiçbir şey yok boşa yaşıyorum gibi. Bu benim hayatımda ki en büyük sorun mutsuz ve işe yaramayan birisiyim. Bana yardımcı olur musunuz? Forum dışında konuştuğum veya dertlerimi anlattığım hiçbir kimsede yok. Herkesin ailesi çok ilgileniyor benim ailem çok ilgilenmiyor aslında ailem çok iyi ellerinden geleni yapıyorlar ama diğer aileler gibi ilgilenmesini mi bilmiyorlar yoksa bende mi sorun var anlayamadım. Hayatım boş boş ilerliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı