Hayatımda dönüm noktası olan bir olay

Benim hiç kız arkadaşım ya da kız dostum olmadı o yüzden dedim sinirlenmenize gerek yok.
Ne sinirlenmesi. Sadece sormuştum.
Belki o kız denk gelmemiştir daha.

@rydn ben olsam o kızla sanırım arkadaş kalamazdım.
Neden ki? Sevgili olamamamızda ikimizin de suçu yoktu. Bir şeyimiz uyuşmuyordu ama ne olduğunu bilmiyoruz ve artık aramızda bir hoşlantı yok. Hoşlantıdan çok hayranlık veya yakınlık var. Başta çok kızdım kendime. Şimdi iyi ki sevgili değiliz diyorum. Zaten şu an hayatımda başkası var.

@rydn burada biraz da kızın karakteri de devreye giriyor aslında. Çoğu kızın birden fazla alternatifi olduğu için umursamıyor.
Başta öyle düşündüm. Ciddi konuşmamızda baya döktük içimizi. Flörtlük dönemimizde sadece biz vardık.
Alternatiflerimiz yoktu. Yazı olarak nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama ikimizin de karşılıklıydı. Sevgili yaptığımda adıma çok mutlu olmuştu. O istemiyordu en son (benle alakalı değil). Bu birlikte olamayacağımızı düşünüdüğümüz dönem. Derdimi sadece O yakın arkadaşıma ve abimin sevgilisine anlatıyordum. O da derdini yakın olduğumuz arkadaşımıza anlatıyormuş. Yani her şeyi o biliyordu. Zorlamamızı istemiyordu artık. Ona da baskı oluyordu. Biz de bıraktık. Şimdiki halimiz çok daha iyi.
Tabii ki bu durum her kızda aynı değil ama benimki umursamamazlık değildi.

Şair ne anlatmış diye bilim insanlarına götürün bune diye geri yollar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…